ASF Premium porozmawia z agentami o współczesnych wyzwaniach

0
812

Multiagencja ASF Premium organizuje cykl spotkań z agentami zatytułowany „Po drodze z ASF”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Spotkania odbędą się w dziewięciu miastach: Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Opolu, Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i Siedlcach. W ich trakcie przedstawiciele ASF Premium będą rozmawiać z agentami o najnowszych trendach w sprzedaży ubezpieczeń, przewidywanych zmianach w taryfach i produktach oraz prognozach rynkowych na 2022 r. Ponadto goście cyklu będą mogli zapoznać się ze sposobami ASF Premium na wspieranie agentów, a także wziąć udział w rekrutacji do nowego projektu rozwijającego umiejętności sprzedażowe.

– Nieformalne spotkanie przy kawie to doskonały moment, aby porozmawiać o kwestiach merytorycznych, o sytuacji na rynku i nowych możliwościach biznesowych oraz pomysłach na to, jak odnosić sukcesy sprzedażowe w obecnych czasach – zachęca Anna Hyska, członkini zarządu ASF Premium, w rozmowie z Aleksandrą E. Wysocką, która ukaże się w wydaniu „Gazety Ubezpieczeniowej” z 28 lutego.

Zgłoszenia uczestnictwa

ASF Premium to jedna z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Na rynku jest obecna od 2002 roku, a jej sieć tworzy ponad 4000 agentów.

(AM)