Best Quality Employer 2020 dla Link4

0
446

Kapituła Certyfikacji Krajowej po raz drugi przyznała Link4 tytuł Best Quality Employer, który wyróżnia najlepsze na rynku praktyki w obszarze HR.

W tym roku Link4 został doceniony przez kapitułę m.in. za wsparcie rozwoju pracowników oraz indywidualne podejście do kandydatów do pracy i osób już zatrudnionych w firmie.

– To wyróżnienie bardzo nas cieszy, bo w LINK4 mamy fantastyczne talenty i ich rozwój jest istotny dla realizacji naszych celów, które wyznaczamy sobie jako organizacja. Już od kilku lat na pierwszym miejscu stawiamy kompetencje naszych ludzi i często preferujemy awanse wewnątrz firmy niż sięganie po ekspertów z zewnątrz – wyjaśnia Marlena Piekut, dyrektor Pionu HR i Relacji z Klientem Link4.

Kapituła Certyfikacji Krajowej w uzasadnieniu swojej decyzji zwróciła uwagę na bogatą ofertę szkoleniową LINK4 oraz możliwość zdobywania kompetencji na wielu stanowiskach.

W programie Best Quality Employer nagradzane są firmy, które prowadzą efektywną polityką personalną, promują najciekawsze praktyki na rynku pracy, a także wyróżniają się najwyższymi kompetencjami w szeroko rozumianej dziedzinie HR. Pod uwagę brane są następujące kryteria: poziom zatrudnienia i rotacji pracowników, formy zatrudnienia, rozwój kwalifikacji zawodowej, ścieżki kariery i awansu, warunki rekrutacji i zarządzanie kompetencjami.

(AM, źródło: Link4)