Bezpieczna Nauka to potęgi klucz

0
262

Bezpieczna Nauka to ubezpieczenie NNW dla przedszkolaka, ucznia, a nawet studenta. Firma TUZ Ubezpieczenia zapewnia, że z taką polisą „zawsze i wszędzie dziecko bezpieczne będzie”. To znakomita oferta zarówno dla dorosłych troszczących się o swoje dzieci, jak i dla placówek oświatowych.

Polisa Bezpieczna Nauka zapewnia ochronę dzieciom młodszym i starszym przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu, zarówno w Polsce, jak i za granicą – na całym świecie. Ochrona działa nie tylko w szkole, ale także w domu, także podczas wakacji, jak również podczas nauki zdalnej i różnych aktywności sportowych.

Do zawarcia polisy potrzeba minimum formalności, a co szczególnie ważne w tych czasach – wszystko można załatwić online, korzystając z kalkulatora na stronie tuz.pl. Kalkulator jest bardzo prosty i przyjazny dla rodziców i tych wszystkich bliskich dzieciom osób, które chciałyby ubezpieczyć przedszkolaka, ucznia czy studenta.

Cała procedura ubezpieczenia dziecka może zająć zaledwie dwie minuty. Między innymi dzięki temu Bezpieczna Nauka jest jednym z najlepszych, najbardziej dostępnych i najwygodniejszych ubezpieczeń szkolnych na rynku.

Monika Bidermann

TUZin korzyści

Bezpieczna Nauka obejmuje liczne niezwykle istotne świadczenia, co sprawia, że to ubezpieczenie zalicza się do najlepszych na rynku ubezpieczeniowym.

Najważniejsze świadczenia dotyczą m.in.:

1. pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku;
2. pobytu w szpitalu w wyniku choroby;
3. trwałego uszczerbku na zdrowiu powstałego w wyniku nieszczęśliwego wypadku;
4. uszczerbku na zdrowiu powstałego w wyniku nieszczęśliwego wypadku;
5. zwrotu kosztów rehabilitacji i leczenia, w tym odbudowy zęba stałego;
6. zwrotu kosztów nabycia środków pomocniczych: protezy, kul, okularów, wózka inwalidzkiego;
7. ugryzienia przez psa;
8. ukąszenia przez owada;
9. ugryzienia przez kleszcza;
10. oparzenia;
11. zatrucia pokarmowego;
12. pobytu w szpitalu w następstwie zachorowania na Covid-19.

Ucz się, ucz, czyli wybierz Bezpieczną Naukę

Bezpieczna Nauka jest sprzedawana omnikanałowo, co oznacza, że polisę można kupić w sposób tradycyjny, u dobrego agenta, poprzez infolinię TUZ Ubezpieczenia albo online.

– Bezpieczna Nauka to bardzo nowoczesne ubezpieczenie – komentuje Monika Bidermann, pełnomocnik zarządu TUZ Ubezpieczenia ds. rozwoju sprzedaży. – Świadczenia obejmują najpoważniejsze i zarazem najczęściej spotykane szkody. Mamy nadzieję, że to w pełni zadowoli naszych klientów – zarówno rodziców i opiekunów, jak i głównych beneficjentów polisy, czyli dzieci i młodzież.

Stare przysłowie: ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz, ma znacznie większe szanse na realizację, gdy dziecko rzeczywiście może skupić się na nauce.