Bronisław Woźnialis znów na czele Reso Europa Service

0
946

30 listopada Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wspólników Reso Europa Service odwołało Piotra Włodarczyka z pełnionej od lutego funkcji prezesa zarządu. Jednocześnie przyjęło uchwałę o powołaniu i rozszerzeniu składu nowego zarządu, w którym od 1 grudnia funkcję prezesa zarządu pełni Bronisław Woźnialis, zaś członka zarządu – Mateusz Michał Gass.

Piotr Włodarczyk ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Karierę rozpoczynał w PZU Życie. Oprócz tego był związany z Nationale-Nederlanden, UNIQA oraz AXA Francja, gdzie pełnił obowiązki starszego menedżera ds. sprzedaży w polskim oddziale AXA Partners.

Zaczynał od rozwoju produktów na życie, jednak wraz z rozwojem rynku skoncentrował się na sprzedaży, głównie w zakresie produktów masowych, w tym bancassurance, w kanałach sprzedaży B2B2C, współpracując ściśle z sieciami dystrybucji leasingowej i bankowej. Był również członkiem zarządu i dyrektorem handlowym firmy z branży assistance i likwidacji szkód. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, od utraty pracy, GAP czy podróżnych.

Bronisław Woźnialis to pomysłodawca i założyciel Reso Europa Service, który w marcu tego roku po prawie 17 latach odszedł ze stanowiska prezesa spółki. Pozostał jednak w radzie nadzorczej ubezpieczyciela.

Mateusz Michał Gass to radca prawny. Od 8 i pół roku jest właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego Mateusz Michał Gass (wcześniej Kancelaria Prawno-Ubezpieczeniowa Mateusz Michał Gass). W Reso pracuje od 11 lat.

(AM, źródło: Reso, gu.com.pl)