Cachet i PZU pracują nad wspólną ofertą

0
517

Cachet, międzynarodowa platforma ubezpieczeniowa dla pracowników cyfrowych aplikacji, rozpoczęła współpracę z PZU SA. W jej ramach firmy opracują ubezpieczenia bazujące na zaawansowanych profilach ryzyka odzwierciedlających indywidualne plany pracy użytkowników.

– Czujemy się zaszczyceni tym, że tak duża i innowacyjna firma jak PZU dostrzegła potencjał oferowany przez naszą technologię i zdecydowała się rozpocząć współpracę z Cachet – powiedział Mateusz Litewski, dyrektor generalny Cachet na region Europy Środkowej i Wschodniej. – Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom dostarczymy polskim klientom ofertę ubezpieczeń dostosowaną do tego, gdzie i jak często podejmują pracę zarobkową – dodał.

Cachet rozpoczął działalność na polskim rynku 4 lutego tego roku, kiedy to we współpracy z Bolt i Allianz uruchomił sprzedaż ubezpieczeń OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Oferta platformy jest skierowana do przewoźników świadczących usługi za pośrednictwem wszystkich aplikacji.

Obecnie Cachet jest dostępny na rynkach estońskim, łotewskim i polskim. Platforma podkreśla, że w Estonii ponad 80% wszystkich kierowców świadczących usługi przewozu osób w niepełnym wymiarze godzin już korzysta z jego oferty ubezpieczeniowej.

Cachet planuje dalszy rozwój w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w krajach skandynawskich i w Wielkiej Brytanii. Firma zamierza także oferować produkty dla innych segmentów ekonomii współdzielenia, takich jak najem krótkoterminowy, oraz ochronę życia i zdrowia.

Więcej na temat Cachet:

Artur Makowiecki

news@gu.home.pl