Credit Agricole: Rowery na raty, ubezpieczenie gratis

0
349

Credit Agricole od wielu lat promuje zrównoważone, przyjazne środowisku środki transportu, takie jak rowery oraz urządzenia napędzane elektryczne. Do ich używania zachęca m.in. ofertą ubezpieczenia dodawaną gratis do zakupu rowerów, hulajnóg elektrycznych oraz urządzeń transportu osobistego, które przygotował razem z Credit Agricole Ubezpieczenia.

Każdy klient, który skorzysta z oferty kredytu ratalnego banku na zakup wspomnianych pojazdów, otrzyma bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży. Oferta dotyczy pojazdów zakupionych na raty, niezależnie od ich ceny. W tym roku do oferty dołączyły hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego.

– Już po raz piąty z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy ofertę darmowego ubezpieczenia przy zakupie pojazdu na raty. Od tego roku, obok rowerów tradycyjnych i elektrycznych, ubezpieczyć można też hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego. Polisa obejmuje kradzież i rabunek, i jest ważna przez rok. Bardzo pozytywny obiór oferty w poprzednich latach pokazuje, że to trafna odpowiedź na oczekiwania klientów. Przy okazji promujemy też ekologiczne środki transportu – podkreśla Tomasz Kamiński, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Relacji z Partnerami Credit Agricole.

Ubezpieczenie obejmuje zwykłą kradzież, pod warunkiem że pojazd był przymocowany do stojaka rowerowego lub innej stałej konstrukcji za pomocą zabezpieczenia przeciwkradzieżowego, a także rabunek oraz kradzież z włamaniem. W przypadku wystąpienia jednego z powyższych zdarzeń poszkodowany otrzymać świadczenie równe cenie pojazdu w chwili jego zakupu. Polisa nie obejmuje zniszczenia ani kradzieży jego części.

Aby skorzystać z ubezpieczenia, wystarczy kupić rower, hulajnogę elektryczną lub inne urządzenie transportu osobistego na raty. Wszystkimi formalnościami zajmuje się bank. Ubezpieczenie włącza się automatycznie z chwilą uruchomienia kredytu.

(AM, źródło: prnews.pl)