CUK Ubezpieczenia nagrodził partnerów wyjazdem do Jordanii

0
343

Dwudziestu najlepszych partnerów oraz przedstawiciele kadry menedżerskiej CUK Ubezpieczenia mieli okazję do integracji podczas wyjazdu do Jordanii. Program wizyty obejmował wiele atrakcji, w tym zwiedzanie Petry oraz spędzenie nocy w namiotach w Wadi Rum.

Multiagencja podkreśla, że konkursy sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne są częścią jej kultury organizacyjnej. Współpracujący z CUK Ubezpieczenia agenci mogą liczyć na udział w wielu wydarzeniach, które nagradzają najlepszych oraz integrują zespół. To cykliczne spotkania, takie jak: Asy Sprzedaży, Złote Romby, integracja dla pracowników centrali czy wyjazdy dla członków CUK Prestige Club. Multiagencja organizuje również konkursy sprzedażowe z nagrodami powiązane z promocją poszczególnych grup produktowych.

– Wyjazdy integracyjne oraz konkursy z nagrodami to tradycja w CUK. Mamy świadomość, jak ważną odgrywają rolę nie tylko w nagradzaniu osiągnięć partnerów, ale także w budowaniu silnych i zmotywowanych zespołów. Popularne powiedzenie mówi „nieważne, gdzie, ważne z kim” – w przypadku wyjazdu do Jordanii miejsce spełniło oczekiwania, ale prawdziwym skarbem tej wyprawy byli nasi partnerzy, którzy pokazali, że są zdeterminowani i zdolni do osiągania nawet najtrudniejszych celów, a przede wszystkim, że gramy w jednej drużynie z logiem CUK. Z pewnością na długo zapamiętamy Jordanię, ale i Jordania na długo zapamięta ten zespół – mówi Tomasz Poradzewski, dyrektor Departamentu Sieci Sprzedaży CUK Ubezpieczenia.

Źródło zdjęcia: CUK Ubezpieczenia

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)