CUK Ubezpieczenia uhonorował najlepszych sprzedawców sieci własnej i Contact Center

0
478

W tym roku Gala Asów Sprzedaży – cykliczne wydarzenie organizowane przez CUK Ubezpieczenia, której celem jest wyróżnienie najlepszych agentów sieci własnej oraz Contact Center – zgromadziła blisko 200 najlepszych agentów. Podczas wydarzenia głos zabrali przedstawiciele zarządu oraz kluczowi menedżerowie multiagencji, którzy przedstawili podsumowania biznesowe oraz prognozy rozwoju na przyszłość.

– Gala Asów Sprzedaży to jedno z najważniejszych wydarzeń, które dedykujemy osobom na pierwszej linii kontaktu z klientami w ramach naszych etatowych sieci sprzedaży. Wyróżnione osoby w najlepszy sposób realizują nasza misję kreowania przyjaznego dla klienta świata ubezpieczeń. Najlepsze wyniki sprzedażowe osiągnięte przez laureatów to dowód na zaufanie klientów, które zostało osiągnięte dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu, wiedzy oraz umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi – powiedział Jacek Byliński, prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

Multiagencja poprzez rozwój technologiczny oraz merytoryczny pracowników dąży do utrzymania statusu nowoczesnego i rozwojowego niezależnego pośrednika ubezpieczeniowego w Polsce. W najbliższej przyszłości organizacja wdroży kolejne rozwiązania, które będą odpowiedzią na zmieniające się trendy.

– Jesteśmy jedną z nielicznych multiagencji, która stawia na rozwój również w oparciu o pracowników etatowych. Cieszę się, że stwarzamy dla tych osób możliwości rozwoju w ramach organizacji. W niektórych zespołach pracują osoby z wieloletnim stażem i świetnymi wynikami. To budujące i pozytywnie wpływa na tożsamość organizacji. Chcemy podziękować doradcom oraz menedżerom zespołów. Rewelacyjne wyniki to między innymi konsekwencja relacji w zespołach, umiejętności zarządczych oraz zmotywowanych do działania pracowników – dodał Jacek Byliński.

Punktem kulminacyjnym Asów Sprzedaży było wręczenie nagród dla najlepszych doradców sieci własnej oraz Contact Center, którzy osiągnęli najwyższe wyniki sprzedażowe w 2022 roku. Rywalizacja odbywała się w kategoriach: 

  • Doradca klienta Contact Center
  • Kierownik Contact Center
  • Doradca klienta
  • Kierownik placówki
  • Regionalny dyrektor sprzedaży

 Nagrodą główną dla wyróżnionych w ramach Asów Sprzedaży 2022 był wyjazd na Majorkę. Jej laureatami zostało 54 doradców.

Asy Sprzedaży są programem motywacyjnym i jednym z wielu działań CUK Ubezpieczenia skierowanych w stronę docenienia pracy agentów firmy oraz pracowników.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)