Czy możesz obudzić życie w multiagencji ubezpieczeniowej? Udowodniliśmy, że tak!

0
896

Kilka miesięcy temu postawiliśmy tezę, a jednocześnie jasny cel: ubezpieczenia na życie są bardzo ważną częścią biznesu ubezpieczeniowego. Są również ciągle niewykorzystaną szansą, wielkim potencjałem i możliwością rozwoju twojej multiagencji ubezpieczeniowej. Tak powstał projekt Obudź Życie w Swojej Multi!

Na czym polegają główne założenia wydarzenia? To cykl trzech spotkań z multiagentami w Polsce, którzy chcą rozwijać sprzedaż ubezpieczeń na życie w swojej multiagencji ubezpieczeniowej. Konferencja została zorganizowana dla wszystkich, którzy w codziennej pracy chcą postawić na ubezpieczenia na życie, a także dla tych, którzy już pracują i doradzają w zakresie tych produktów. Integrujemy, wymieniamy się doświadczeniami, motywujemy i wspólnie się uczymy.

Cztery panele szkoleniowe, pięciu prelegentów i stu pięćdziesięciu doradców ubezpieczeniowych. Wymiana doświadczeń, poglądów i rozmowy o wyzwaniach, z którymi jako agenci mierzymy się najczęściej.

Pierwsza część konferencji dotyczy elastyczności w podejściu do klienta. Marta Piasecka i Waldemar Poberejko, czyli Życie w Multi, mówią o tym, jaką postawę powinniśmy przyjąć podczas rozmowy z klientem. Dają również praktyczne wskazówki, w jaki sposób nawiązać do zabezpieczenia życia i zdrowia, kiedy mamy kontakt z naszym portfelowym klientem.

Dzięki tej prelekcji macie odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób i kiedy mam zacząć rozmowę o ubezpieczeniach na życie?”.

Następnym prelegentem jest Ewelina Kałużna, znana wszystkim jako Ale Agentka. Ewelina pokazuje, w jaki sposób informować o naszej ofercie ubezpieczeń i jak pozyskiwać nowych klientów, wykorzystując do tego Facebooka. Konkretne posty i ich efekty – to jest właśnie największa wartość szkolenia Ale Agentki.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak skutecznie pozyskiwać klientów w social mediach, prelekcja Eweliny jest dla was!

Aby skutecznie i sprawnie obsługiwać klientów, musimy mieć bazę danych. W jaki sposób ją tworzyć? Jakie pytania zadawać klientom, a także w jaki sposób dobrać produkty ubezpieczeniowe, mając informacje o kliencie? O tym opowiada Marcin Konopka, prezes Berg System. Marcin pokazuje również rozwiązania, które pomogą znaleźć więcej czasu na rozmowę o ubezpieczeniach na życie dzięki zautomatyzowaniu niektórych czynności, które wykonujemy w swojej codziennej pracy.

Podsumowując wystąpienie Marcina, odpowiedział on wszystkim uczestnikom na pytanie: „Jak wykorzystać system CRM, by skuteczniej sprzedawać ubezpieczenia na życie?”.

Na koniec mocny akcent indywidualnych ubezpieczeń na życie, czyli Andrzej Kowerdej z Phinance. Co ma wspólnego tragedia Titanica z ubezpieczeniami na życie? Dlaczego warto postawić na jakościowe doradztwo ubezpieczeniowe? W jaki sposób przygotować się na obiekcje klienta, zanim one się pojawią? A także jakie są największe zagrożenia życia i zdrowia naszych klientów? O tym, jak również o naszej odpowiedzialności i roli jako doradcy ubezpieczeniowego, opowiada Andrzej.

Jeżeli zastanawiasz się, jak rozwinąć sprzedaż indywidualnych ubezpieczeń na życie, musisz koniecznie posłuchać tej części wydarzenia!

Za nami spotkania w Katowicach i Łodzi, najbliższe spotkanie odbędzie się w Gdańsku 14 maja 2022 r. Bilety jeszcze są. Dołącz do nas i Obudź Życie w Swojej Multi!

Dziękujemy za patronat Obiektywnemu Forum Agentów i „Gazecie Ubezpieczeniowej”.

Zapraszamy!

Marta Piasecka
Waldemar Poberejko
twórcy programu szkoleniowego Życie w Multi
Fb.com/zyciewmulti