Czy warto założyć konto w portalu Znany Agent?

0
1229

Zapewne zastanawiacie się, czym jest Znany Agent? Obecnie żyjemy w czasach digitalizacji społeczeństwa. W okresie pandemii poprzez panujące obostrzenia wyrobiliśmy w sobie nowe nawyki. Jeszcze nigdy ludzkość nie była tak zżyta z konsumpcjonizmem sieciowym jak obecnie.

Zdalna praca i korzystanie z wideorozmów, zamawianie jedzenia i zakupy przez internet, kolejki przy paczkomatach czy też częste wizyty kurierów. Każda czynność, którą wymieniłem, wymagała bycia w sieci, sprawdzenia produktu i przeglądania opinii na jego temat. Klienci wybierają wyszukiwarki, duże sklepy internetowe, portale do znalezienia najlepszej, najbliższej czy też najbardziej rekomendowanej opcji.

Takim portalem na rynku ubezpieczeń jest Znany Agent – tutaj klient znajdzie odpowiedniego dla siebie agenta. To nowy pomysł w polskim świecie ubezpieczeń. Portal, który ma ocieplać i dodawać prestiżu agentowi ubezpieczeniowemu, to wirtualna wizytówka dostosowana do obecnych czasów.

Pojawiają się też pytania agentów dotyczące ich przyszłości. Czy będziemy jeszcze potrzebni, jak ubezpieczenia będą mogły się same sprzedawać w sieci? Odpowiedź jest prosta – wszystko zależy od was. Jeśli znajdziecie się w sieci razem z ubezpieczeniami i przyzwyczaicie do swojej obecności klientów, to w przyszłość można patrzeć w różowych okularach.

Marcin Fira

Jakie korzyści portal daje agentom?

Agent jest w szerokim gronie osób swojego zawodu, co daje możliwość porównania siebie i możliwość rozwoju swoich mediów społecznościowych. Jest kilka funkcjonalności, tj. zbieranie rekomendacji klientów, specjalny link dający możliwość generowania nowych poleceń od obecnych klientów.

Portal ma być pierwszym kontaktem klienta z agentem, to tutaj klient zajrzy przed spotkaniem, by poznać agenta i sprawdzić, co mówią o nim inni.

Szykujemy jeszcze kilka świetnych funkcjonalności, niektóre pojawią się w tym miesiącu. Kontaktujemy się również z najbardziej aktywnymi użytkownikami i pytamy o opinie i rozwiązania, jakie by widzieli.

Portal ma żyć razem z agentami i wspólnie się rozwijać. Czym się różni od wizytówek internetowych oferowanych przez zakłady ubezpieczeń albo duże multiagencje?

Znany Agent jest niezależnym portalem, który promuje agenta. Różnica polega na tym, że tutaj znajdzie się miejsce dla każdego, bez względu na to, czy pochodzi z sieci własnych, czy też z multiagencji. To jedyna tego typu inicjatywa w Polsce. Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym podmiotem ubezpieczeniowym.

Jak założyć konto i ile to kosztuje?

Konto można założyć na www.znanyagent.com. Zapraszamy również do obserwowania nas na Facebooku, LinkedInie i Instagramie, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Pierwsze 30 dni jest czasem budowania profilu i agent nie ponosi kosztów, po tym okresie koszt to 49 zł i jest rozliczany na zasadzie miesięcznej subskrypcji.

Marcin Fira
twórca portalu ZnanyAgent.com


Dlaczego zaangażowałam się w projekt ZnanyAgent.com?

Połączyła nas pasja do niesienia pomocy agentom i klientom. Przypadek zrządził, że założyciel strony skontaktował się ze mną, ponieważ przez pomyłkę zarejestrowałam się dwa razy. Marcin zadzwonił do mnie, żeby to wyjaśnić, a po kilkuminutowej rozmowie wiedziałam, że chcę się zaangażować w ten projekt na 100%.

Ewelina Kałużna

Spodobała mi się idea tej strony oraz pasja Marcina do pomagania agentom i klientom. Zauważyłam, że jesteśmy w tym do siebie bardzo podobni. Prowadzę grupę na Facebooku ALE AGENT, na której wspieram agentów w budowaniu marki osobistej w mediach społecznościowych, a Marcin założył stronę ZnanyAgent.com, która pomoże klientom znaleźć polecanego agenta. Myślę, że te dwa projekty świetnie się uzupełniają i że to dobre miejsce dla każdego agenta, który chce się wyróżnić na tle konkurencji.

Spodobała mi się również nazwa, nawiązuje do powszechnie znanej strony, na której możemy znaleźć opinie o lekarzach w naszej okolicy. Myślę, że ZnanyAgent.com bardzo szybko zapadnie w pamięć klientów i chętnie będą sprawdzać opinie na temat rekomendowanego agenta w okolicy.

Jeśli jesteś agentem, już dziś zarejestruj się na stronie i daj się znaleźć!

Ewelina Kałużna
ambasador projektu Znany Agent