EIB członkiem wspierającym SPBUiR

0
510

Zarząd Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych podjął decyzję o przyjęciu w poczet członków wspierających firmy brokerskiej EIB.

Prezes zarządu spółki Rafał Kaszubowski zobowiązał się, że jego firma będzie dopełniać wszystkich wynikających z tego tytułu obowiązków. Zadeklarował aktywny udział pracowników brokerów w działalności statutowej Stowarzyszenia, w szczególności w działaniach mających na celu podniesienie jakości pracy oraz wiedzy ubezpieczeniowej, a także pomoc ekspertów w zakresie teorii i praktyki ubezpieczeniowej.

EIB to firma brokerska z blisko 30-letnim doświadczeniem, dysponująca zespołem składającym się z ponad 200 osób, w tym 133 brokerów ubezpieczeniowych, ekspertów w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Jedną z jej cech charakterystycznych jest podejście do nowych technologii i tworzenie autorskich rozwiązań IT, takich jak platforma zarządzania ubezpieczeniami EIB IMS, systemy zgłaszania szkód mSzkoda i mAuto oraz program zarządzania benefitami benefit4u. EIB jest członkiem BrokersLink Global Broking Company, współpracuje też z EOS RISQ oraz z jednym z największych brokerów reasekuracyjnych na świecie – Ed.

W minionym tygodniu do grona członków wspierających SPBUiR dołączyła firma brokerska i doradcza Mercer.

(AM, źródło: SPBUiR)