ERGO Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside

0
488

ERGO Hestia kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu Inside Seaside. Podczas wydarzenia zostanie m.in. zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.

ERGO Hestia została sponsorem Theatre Stage po raz drugi. Łącznie na Inside Seaside będzie można usłyszeć niemal 30 artystów z Polski i ze świata. W programie znajdą się także pokazy filmowe i spotkania. We współpracy z ERGO Hestią festiwal zaprasza także do obcowania z innymi formami sztuki. 

– Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy być częścią Festiwalu Inside Seaside – mówi Maria Rosa, dyrektorka biura marketingu i PR ERGO Hestii, prezeska Fundacji Artystyczna Podróż Hestii. – Zeszłoroczna edycja pokazała, że uczestnicy są otwarci na różne formy sztuki, nie tylko na muzykę. Dlatego idea łączenia ich w jednym miejscu przyświeca nam również w tym roku. Zapraszamy na dyskusję o literaturze, a także wystawę konkursu fotograficznego Artystyczna Podróż – dodała.

W specjalnie zaadaptowanych salach AmberExpo zaprezentowana zostanie wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż. To inicjatywa ERGO Hestii i Fundacji Artystyczna Podróż Hestii, która promuje artystów w sieci. Mogą oni eksplorować różne aspekty kruchości, takie jak emocje, natura, struktury czy relacje międzyludzkie. To także szansa na refleksję nad ulotnością życia i jego nietrwałością. Zdjęcia mogą być zarówno symboliczne, abstrakcyjne, jak i ukazywać dosłowne przykłady kruchości w otaczającym nas świecie.

(AM, źródło: ERGO Hestia)