Europ Assistance specjalnie dla kobiet

0
87

Europ Assistance Polska przygotował wsparcie w postaci pakietu usług assistance „Złota rączka” oraz wizyty domowej lekarza i pielęgniarki, dołączonych do ubezpieczenia UbezpieczONA, przygotowanego przez Signal Iduna.

Pakiet assistance został stworzony i dostosowany do potrzeb pań, aby zapewnić im wsparcie i bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Europ Assistance Polska zorganizuje i pokryje koszty świadczeń w obszarze medycznym: wizyty domowej lekarza i pielęgniarki. Oprócz tego firma w ramach pakietu „Złota rączka” zapewni interwencję elektryka, hydraulika, szklarza czy ślusarza, a także specjalisty ds. naprawy sprzętu RTV/AGD.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować wsparcie paniom w różnych nieprzewidzianych sytuacjach dnia codziennego. Jak pokazują nasze badania, kobiety poza pomocą partnera najchętniej korzystają właśnie z usług assistance, gdy coś popsuje się w domu. Pakiet „Złota Rączka” to natychmiastowa odpowiedź na takie potrzeby – mówi Marcin Zieliński, dyrektor Departamentu Sprzedaży Europ Assistance Polska.

Więcej na temat programu UbezpieczONA:

(AM, źródło: Europ Assistance)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here