Europ Assistance z ofertą na czas pandemii dla klientów Nationale-Nederlanden

0
87

Europ Assistance przygotowała dla klientów ubezpieczeń grupowych oferowanych przez Nationale-Nederlanden nowy produkt „Pandemia pod kontrolą”. Oferuje on wsparcie w przypadku zachorowania nie tylko na Covid-19, ale też inne choroby pandemiczne, dotąd nieujęte w wykazie ICD10.

„Pandemia pod kontrolą” obejmuje ochronę związaną z wystąpieniem epidemii/pandemii i wsparcie podczas różnych etapów choroby tj. ochronę profilaktyczną, pomoc w trakcie kwarantanny, pomoc w trakcie leczenia szpitalnego i po hospitalizacji oraz usługi telemedycyny. Klienci będą mieli zagwarantowane rozpoznanie objawów, zdalne konsultacje medyczne z lekarzem pierwszego kontaktu czy telekonsultacje psychologiczne.

Dodatkowo w ofercie znajduje się szereg świadczeń, które będą przydatne podczas pobytu na kwarantannie lub w szpitalu, np. opieka nad dziećmi lub osobami starszymi, zakupy z dostawą do domu, zdalne wsparcie IT, test na obecność wirusa czy organizacja i pokrycie kosztów izolacji domowej. W ramach produktu przewidziana jest także pomoc po hospitalizacji, np. zdalne konsultacje lekarskie, transport medyczny, opieka nad dziećmi, dostawa zakupów, czy organizacja i pokrycie kosztów rehabilitacji.

ICD10 – międzynarodowa klasyfikacja chorób i procedur medycznych, stworzona przez Światową Organizację Zdrowia.

(AM, źródło: Europ Assistance)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here