Europa ubezpieczy klientów Ecco Holiday

0
178

Ecco Holiday jest nowym partnerem Europy Ubezpieczenia na rynku turystycznym. Ubezpieczyciel rozpoczął współpracę z biurem podróży w zakresie sprzedaży polis turystycznych i ubezpieczeń rezygnacji z podróży.

Firmy rozpoczęły współpracę 1 października. Zgodnie z jej warunkami, każdy klient Ecco Holiday kupujący organizowaną imprezę turystyczną zostanie objęty podstawowym ubezpieczeniem podróżnym dostarczonym przez Europa Ubezpieczenia.

Dla zainteresowanych wyższymi sumami ubezpieczenia (które mogą wynieść do 500 tys. zł) oraz szerszym zakresem ochrony ubezpieczyciel przygotował dwa dodatkowe warianty ubezpieczenia, które można dokupić do wycieczki. Wyróżnikiem wariantu Super lub Extra jest szeroki zakres ochrony w zakresie Covid-19. W przypadku zakażenia koronawirusem osoby ubezpieczone mogą liczyć m.in. na pokrycie kosztów leczenia, transportu powrotnego do Polski czy wsparcie w przypadku skierowania na przymusową izolację lub kwarantannę.

Oferta obejmuje także ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wycieczki kupionej w Ecco Holiday. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku produktu podróżnego, ubezpieczenie kosztów rezygnacji chroni przed finansowymi skutkami odwołania podróży na skutek zachorowania na Covid-19.

– Podjęliśmy współpracę z Europą Ubezpieczenia, gdyż cenimy doświadczenie tego znanego na rynku turystycznym partnera, a ubezpieczenie podróży to obecnie ważniejsze niż kiedyś uzupełnienie pakietu turystycznego – mówi Karolina Warzybok, prezes zarządu Ecco Holiday.

Włożyliśmy mnóstwo pracy w dostosowanie oferowanych przez nas produktów turystycznych do potrzeb osób podróżujących w czasach pandemii Covid-19. Wybierając ubezpieczenie Europy, mogą oni liczyć na najwyższy na polski rynku standard ochrony w przypadku zakażenia koronawirusem poza granicami kraju. Dlatego jestem przekonany, że Ecco Holiday oddało bezpieczeństwo swoich klientów w dobre ręce – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)