FinTech&InsurTech Digital Congress: Transformacja finansów w epoce Covid-19

0
340

6 lipca odbędzie się bezpłatny webinar zatytułowany „Mindset pivot – czas zmian”. Wydarzenie jest merytoryczną zapowiedzią FinTech&InsurTech Digital Congress, który będzie miał miejsce w dniach 24–25 września 2020 roku. Patronem medialnym obu wydarzeń jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas webinaru będzie można dowiedzieć się, jakie zagadnienia będą poruszane podczas jesiennej edycji FinTech&InsurTech Digital Congress. Wiodącym tematem dyskusji będzie pandemia koronawirusa i jej konsekwencje dla branży finansowej. Uczestnicy wydarzenia będą zastanawiać się nad zmianą myślenia w zarządzaniu firmą i przedefiniowaniem podejścia do  biznesu, tak aby dostosować się do zmieniających się potrzeb i transformującego się ekosystemu z korzyścią dla klienta i dla swoich firm. Podczas debaty spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie o to, jak Covid-19 wpłynął i jak wpłynie na sektor finansowy, np. jak koronawirus zmieni podejście do inwestycji i cyfryzacji branży i jak budować przewagi konkurencyjne w dobie Covid-19. Eksperci podzielą się też swoją opinią na temat tego, jaka cyfryzacja odpowiada na realne potrzeby klientów, a nie na potrzeby chwili, oraz jakie produkty i rozwiązania skorzystają na Covid-19.

W dyskusji wezmą udział m.in. Katarzyna Królak-Wyszyńska, CEO Innovatika, Adam Malinowski, wiceprezes odpowiedzialny za obszar sprzedaży, marketingu i Service Center Signal Iduna, Małgorzata Szturmowicz, Global CFO Booksy, Jacek Byliński, CEO CUK Ubezpieczenia, Magdalena Marciniak, Head Of Business Development Europa Ubezpieczenia, Cezary Świerszcz, prezes zarządu Bacca, Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP, oraz Marcin Petrykowski, przewodniczący Rady Programowej FinTech&InsurTech Digital Congress, dyrektor zarządzający S&P Global.

Webinar odbędzie się 6 lipca, w godzinach 9.45–11.45.

Rejestracja: https://hopin.to/events/mindset-change

Więcej na temat FinTech&InsurTech Digital Congress:

(am)