GrECo Polska: Michał Olszewski dyrektorem energetyki i górnictwa

0
941

Od 1 lutego funkcję dyrektora Sektora Energetyki i Górnictwa GrECo Polska pełni Michał Olszewski. Na swoim stanowisku odpowiada za obsługę ryzyk przemysłowych wymagających pokrycia reasekuracyjnego.

Michał Olszewski jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 2009 roku. Karierę rozpoczynał w PZU. Przez ostatnie 8 lat związany był z UNIQA TU, gdzie pełnił funkcję kierownika działu underwritingu ubezpieczeń majątkowych. Wraz z zespołem odpowiadał za underwriting ubezpieczeń korporacyjnych mienia, odpowiedzialności cywilnej, technicznych i transportowych. Zaangażowany bezpośrednio lub jako wsparcie w obsługę wszystkich największych klientów korporacyjnych UNIQA.

Michała Olszewskiego znam od lat i wiem, że jest wysokiej klasy specjalistą. Jestem przekonany, że wniesie do naszej spółki kompetencje w zakresie obsługi dużych, specyficznych ryzyk przemysłowych, co zwiększy jakość obsługi świadczonej przez GrECo Polska – komentuje Paweł Paluszyński, prezes zarządu GrECo Polska.

Branża energetyczna i przemysł wydobywczy to sektory, które wraz z budownictwem, transportem i logistyką oraz instytucjami finansowymi są kluczowe w strategii rozwoju GrECo w Polsce.

(AM, źródło: GrECo Polska)