Grupa PZU: Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej

0
2300

Zespół komunikacji Grupy PZU został wzmocniony przez Arkadiusza Brulińskiego. Od połowy września kieruje on zespołem PR i nowych mediów. Będzie też pełnił funkcję zastępcy rzecznika prasowego. Pracą całego obszaru komunikacji korporacyjnej grupy zarządza Damian Ziąber, rzecznik prasowy.

PZU, największa grupa ubezpieczeniowo-finansowa w kraju, to dobre miejsce pracy dla osób zajmujących się szeroko pojmowaną komunikacją w biznesie – mówi Damian Ziąber. – Ostatnie pół roku to okres, kiedy silnym głosem mówimy o najważniejszych kwestiach finansowo-ubezpieczeniowych i bardzo aktywnie komunikujemy się z naszymi interesariuszami. Chcemy, aby ten głos był jeszcze bardziej słyszalny. Stąd pomysł na współpracę z Arkadiuszem Brulińskim i wykorzystanie jego znajomości rynku ubezpieczeń oraz doświadczenia w branży – dodaje.

Arkadiusz Bruliński od 11 lat prowadzi projekty na styku PR, marketingu, HR oraz IT. Jako rzecznik prasowy Grupy Ergo Hestia (od maja 2015 r. do sierpnia obecnego; z sopockim ubezpieczycielem był związany od lutego 2012 r.), a wcześniej Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (listopad 2007 r. – luty 2012 r.) specjalizował się w komunikacji kryzysowej oraz komunikacji i zarządzaniu zmianą.

Z wykształcenia jest tłumaczem języka niemieckiego (Uniwersytet Warszawski), ukończył studia podyplomowe na kierunku Public Relations (Uniwersytet SWPS) oraz uzyskał tytuł MBA (GFKM/ Rotterdam School of Management).

Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej PZU w zastępstwie Grażyny Kasiak, przebywającej obecnie na urlopie wychowawczym.

(AM, źródło: PZU, LinkedIn)