Howden brokerem roku według „Insurance Insider”

0
356

Howden Broking Group została wyróżniona przez magazyn „Insurance Insider”, który co roku nagradza najlepsze instytucje ubezpieczeniowe i reasekuracyjne w 16 kategoriach.

Kapituła powołana przez „Insurance Insider” wybrała brokera roku z grupy 5 nominowanych. Oprócz Howden Broking Group na krótkiej liście znaleźli się: Acrisure, Aon’s Reinsurance Solutions, McGill and Partners oraz TigerRisk Partners.

„Ta nagroda to doskonałe zwieńczenie kolejnego roku obrotowego, który kończy się we wrześniu. To także idealne zwieńczenie procesu naszej fuzji z RKH Specialty. Żałujemy, że w tym roku nie mogliśmy odebrać nagrody na tradycyjnej gali. Cóż, skoro potrafimy pracować zdalnie, to potrafimy także świętować zdalnie – napisał José Manuel González, CEO Howden Broking Group, w liście do pracowników. – Wielu naszych pracowników komentowało ten sukces, mówiąc: Zawsze wiedzieliśmy, że jesteśmy najlepszym brokerem, ale miło jest to mieć potwierdzone! Całkowicie się z tym zgadzam”.

– To wyróżnienie potwierdza, że w 2014 r. podjęliśmy najlepszą z możliwych decyzji, dołączając do grupy Howden. Ta nagroda zobowiązuje nas w Polsce do osiągania ponadprzeciętnych wyników, co potwierdza wzrost przychodów w ostatnich 5 latach. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Wierzę, że razem z naszym ambitnym zespołem ją przeskoczymy – mówi Dariusz Zajączowski, prezes Howden Donoria, która pod nową marką Howden działa od stycznia tego roku.

(AM, źródło: Howden Donoria)