Huawei udostępnia mojePZU w AppGallery

0
72

Aplikacja mojePZU została udostępniona w AppGallery, autorskim sklepie z aplikacjami Huawei. Mogą z niej skorzystać użytkownicy urządzeń opartych o Google Mobile Services. Niebawem zostanie zintegrowana także z Huawei Mobile Service, co oznacza, że mojePZU będzie można zainstalować na najnowszych urządzeniach tej marki.

– Sukcesywnie rozwijamy nasze rozwiązania mobilne i dbamy, by wszyscy nasi klienci mogli korzystać z mojePZU. Aplikacja cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród klientów ceniących sobie wygodę i szybkość działania. Już dziś z portalu korzysta ponad 2 miliony klientów, wielu z nich korzysta z aplikacji. Naturalnym więc było udostępnienie mojePZU także posiadaczom telefonów Huawei. W pierwszym kroku wydaliśmy aplikację GMS, co stanowi podstawę dla pełnej integracji z HMS – mówi Grzegorz Nowakowski, dyrektor do spraw e-commerce PZU.

Dzięki aplikacji mojePZU klienci mogą zgłosić szkodę, sprawdzić jej status, kupić niektóre ubezpieczenia majątkowe, a także inwestować oszczędności. Serwis daje też możliwość zapisania się na wizyty lekarskie bez wychodzenia z domu. mojePZU jest stale rozwijane i wzbogacane o kolejne udogodnienia.

– Dołączenie aplikacji Grupy PZU do AppGallery jest dla nas niezwykle istotne, ponieważ uzupełnia portfolio sklepu o bardzo ważny tytuł, z którego codziennie korzysta bardzo wielu użytkowników naszych urządzeń. Pracujemy nad tym, aby aplikację już niebawem mogli pobrać również użytkownicy urządzeń wyposażonych w HMS – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu Huawei CBG Polska.

(AM, źródło: PZU)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here