iBooster wzbogaci się o porównywarkę zakresów Comadso

0
435

Polskie Polisy, dostawca rozwiązania iBooster dla agentów, nawiązał współpracę z Comadso. W jej efekcie pośrednicy używający tego narzędzia będą mogli porównać oferty wielu ubezpieczycieli nie tyko pod kątem ceny, ale także zakresu – podał cashless.pl.

Serwis przypomina, że porównywarka Comadso analizuje polisy pod kątem oferowanego zakresu ochrony. Z jej rozwiązania korzystają już Punkta i PZU. Michał Dworakowski, współzałożyciel firmy Polskie Polisy, ujawnia, że aktualnie prowadzone są prace nad wspólnym projektem, który zostanie udostępniony klientom natychmiast po jego udoskonaleniu. Joanna Kościuch-Malinowska, country manager Comadso w Polsce, dodaje, że dzięki połączeniu kompetencji oraz zaawansowanych technologii agenci ubezpieczeniowi otrzymają narzędzia, które umożliwią im dokładne porównanie ofert ubezpieczeniowych, pomagając w wyborze najlepszego rozwiązania dla ich klientów.

Wybrane funkcje Comadso zostaną udostępnione w iBooster po przeprowadzeniu odpowiednich wdrożeń.

Więcej:

cashless.pl z 22 lutego, Ida Krzemińska-Albrycht „Agenci łatwiej porównają zakresy polis. To efekt współpracy Polskich Polis z Comadso”

(AM, źródło: cashless.pl)