Insly udostępnia agentom moduł do zdalnej obsługi klientów

0
412

Wszyscy użytkownicy platformy technologicznej Insly, którzy korzystają tylko z modułu kalkulatora składek, będą mogli teraz bezpłatnie korzystać z modułu CRM. W ten sposób firma chce dać multiagencjom bezpieczne wsparcie technologiczne zdalnej obsługi klientów.

– Niecodzienne sytuacje wymagają niecodziennych działań. Skoro mamy w Insly technologię, która wspiera agentów w codziennej pracy, postanowiliśmy się nią podzielić – powiedział Piotr Bartos, dyrektor generalny Insly w Polsce.

Firma poinformowała, że choć dla wielu pośredników praca zdalna i narzędzia CRM nie są niczym nowym, to jednak niektórzy dopiero teraz odczuli, że taka funkcjonalność rozwiązałaby wiele tymczasowych kłopotów organizacyjnych. Stąd decyzja o podzieleniu się technologią.

Bezpłatny moduł umożliwia identyfikację klienta po numerze telefonu lub adresie mailowym, pozwala budować historię kontaktu z klientem dostępną dla wszystkich pracowników agencji bez względu na lokalizację, umożliwia przechowywanie dokumentacji klientów w wersji elektronicznej (w tym zgody RODO) oraz analizę potrzeb klienta, zdjęcia z inspekcji AC, skany polis, a także pozwala ustawiać zadania, przypomnienia dotyczące klienta lub konkretnej polisy. 

Aktualnie plany Insly przewidują bezpłatne udostępnienie narzędzia na trzy miesiące. W zależności od rozwoju sytuacji związanej z epidemią, firma dopuszcza możliwość rozmów z klientami o dalszym wsparciu ich pracy.

Piotr Bartos zapewnia, że Insly działa obecnie bez zakłóceń i podkreśla, że pracownicy są w pełnej gotowości na wypadek zwiększonych potrzeb klientów w zakresie wsparcia technologicznego w związku z epidemią.

(AM, źródło: Insly)