Insurance Summit – możliwości agencji ubezpieczeniowej w dobie pracy zdalnej

0
750

Jak aktywnie działać w dobie pracy zdalnej, aby rozwijać agencję ubezpieczeniową oraz jaką strategię wybrać, aby przetrwać i odzyskać czas i spokój – tym kwestiom będzie poświęcona internetowa konferencja „Insurance Summit”, która odbędzie się 8 kwietnia. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”

Podczas wydarzenia uczestniczący w nim prelegenci – Dariusz Halczok, finansista, inwestor, trener biznesu i redaktor naczelny programu „Finanse z ludzką twarzą” oraz Daniel Kędzierski, CEO FastTony.es opowiedzą, jak każdy doradca może zwiększyć rentowność sprzedaży o 500% w ciągu zaledwie 90 dni, jak wykorzystać social media do zdobywania klientów i autorytetu w dobie pracy zdalnej, jak pracować zdalnie i skalować docieranie do klientów oraz jak zwiększać swoją sprzedaż, nie wychodząc z domu.

W trakcie ich wystąpień omówione zostaną m.in. takie zagadnienia, jak wykonać analizę potrzeb klienta, wybrać kluczowe obszary pracy, znaleźć więcej potencjalnych klientów, zaplanować powtarzalny i wysokomarżowy proces sprzedaży czy automatyzować działania reklamowe. Ponadto będzie można dowiedzieć się np., jak stworzyć i wdrożyć rentowny model biznesowy, dobierać rozwiązania dla klientów, prosto i skutecznie przedstawiać rozwiązania finansowe, zaplanować ekspansję z wykorzystaniem Internetu.

Podczas konferencji obędzie się też debata ekspercka zatytułowana „Jak towarzystwa ubezpieczeniowe dostosowały narzędzia dla partnerów biznesowych w dobie epidemii”. Podczas dyskusji prowadzonej przez Aleksandrę E. Wysocką, redaktor naczelną „Gazety Ubezpieczeniowej”, uczestnicy konferencji dowiedzą się, jak czołowi gracze na rynku reagują na „czarne łabędzie”, poznają prognozy panelistów dotyczące rozwoju wydarzeń w przyszłości oraz uzyskają informacje na temat tego, jakie wsparcie pojawia się na  rynku. W debacie udział wezmą: Rajmund Rusiecki, członek zarządu spółek Generali i Concordia Polska, oraz Robert Tomaszewski, dyrektor zarządzający Departamentem Sprzedaży Ergo Hestii.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są pod adresem:

http://www.insurancesummit.pl/…

(am)