InterRisk ułatwi płatności bezgotówkowe

0
490

Od 31 lipca agenci InterRisk mogą przyjmować bezpośrednie i bezgotówkowe opłaty składek. Firma wdrożyła bowiem oferowaną przez Bacca usługę TubaPay stworzoną specjalnie dla agentów i towarzystw ubezpieczeniowych.

– Zależy nam, aby nasi pośrednicy czuli się bezpiecznie i komfortowo w kontaktach z klientem, co jest istotne zwłaszcza w obecnej sytuacji. Kładziemy nacisk, aby coraz bardziej usprawniać procesy, w których uczestniczą. Usługa TubaPay pomoże naszym pośrednikom w sprzedaży i rozliczeniach. Jesteśmy przekonani, że bezgotówkowe płatności to przyszłość zarówno dla branży ubezpieczeniowej, jak i pozostałych uczestników rynku – mówi Daniel Kaliszuk, członek zarządu InterRisk.

– TubaPay to rozwiązanie płatnicze stworzone specjalnie dla agentów i towarzystw ubezpieczeniowych. Bardzo mnie cieszy, że tak wspaniały partner jak InterRisk dołącza do naszej platformy. Z tej okazji mamy przygotowany specjalny program promocyjny dla agentów zamawiających terminale TubaPay za pośrednictwem InterRisk – dodaje Cezary Świerszcz, prezes Bacca, dostawcy TubaPay.

Bezpośrednie płatności za polisy InterRisk na terminalach TubaPay są dostępne od 31 lipca. O dokładnym czasie dostępności partnerzy będą informować na swoich stronach internetowych i pozostałych kanałach komunikacji.

(AM, źródło: InterRisk)