Kanada: Broker łączy siły z łowcą talentów

0
181

Firma amerykańska Arthur J. Gallagher & Co. świadcząca usługi brokerskie, zarządzania ryzykiem i konsultingowe ogłosiła akwizycję Optimum Talent Inc., jednej z największych kanadyjskich firm specjalizujących się w rekrutacji i lidera obsługi HR. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Zespół istniejącej od 1981 r. Optimum Talent składa się z kilkunastu profesjonalistów działających na terenie całego kraju i zajmujących się wyszukiwaniem kandydatów, oceną i rozwojem zdolności przywódczych oraz rozwojem kariery i procesami zmiany miejsca zatrudnienia.

– Zespół Optimum Talent wprowadzi naszą strategię Gallagher Better Works u wielu klientów, poszerzając nasze relacje na poziomie najwyższych stanowisk menedżerskich w Kanadzie i tworząc możliwości dla działalności doradczej – powiedział J. Patrick Gallagher Jr., prezes i dyrektor generalny.

Ron Dahms, Mike Bacchus i ich współpracownicy będą pracować w dotychczasowych miejscach, pod kierownictwem Melanie Jeannotte, dyrektor działu benefitów i HR Gallagher w Kanadzie, oraz Scotta Hamiltona, globalnego dyrektora zarządzającego praktyki HR i doradztwa odszkodowawczego Gallagher.

(AC, źródło: Insurance Journal)