KioskPolis.pl udostępni ofertę komunikacyjną w mPay

0
54

Od 31 maja w mPay będą dostępne ubezpieczenia komunikacyjne: OC, pakiety OC+AC, assistance i ubezpieczenie NNW. Na start aplikacja przygotowała specjalną promocję dla klientów. Partnerem mPay w tym wdrożeniu jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl.

– Platforma ubezpieczeniowa mPay zapewnia dostęp do najszerszej na rynku oferty, dostępnej  w aplikacji umożliwiającej również regulowanie należności za parking – mówi Andrzej Basiak, prezes zarządu mPay. – Maksymalizacja korzyści po stronie naszych klientów to od zawsze nasz priorytet. Z tego też powodu cały proces porównania wielu ofert i zakupu wybranego ubezpieczenia odbywa się tylko w jednym miejscu, automatycznie po sczytaniu kodu z dowodu rejestracyjnego i bez potrzeby wychodzenia poza aplikację. Podobnie działa również nasza platforma pożyczkowa, którą wdrożyliśmy jako pierwsi pod koniec grudnia ub.r. – dodaje.

W celu uzyskania oferty ubezpieczenia komunikacyjnego należy w aplikacji mPay wejść w zakładkę Moje Finanse, wybrać kafelek Ubezpieczenia, a następnie wskazać rodzaj polisy. W kolejnym kroku należy zeskanować kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego lub wprowadzić dane pojazdu ręcznie. Otrzymane oferty można filtrować według preferencji, np. po zakresie ubezpieczenia czy po dodatkowych opcjach ochrony. Jednorazowa płatność odbywa się bezpośrednio w aplikacji, a polisa wysyłana jest na adres mailowy. W mPay można skorzystać z trzech opcji regulacji należności (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza w portfelu mPay lub karta w portfelu MasterPass). W kolejnym kroku rozwoju usługi planowana jest możliwość opłacenia z poziomu aplikacji również rat za polisę.

Partnerem mPay przy kolejnym wdrożeniu jest KioskPolis.pl.

– Współpraca z mPay to kolejny krok w realizacji naszej strategii rozwoju porównywarki w sektorze finansowym. Dostarczamy naszym partnerom innowacyjne rozwiązania typu „plug-and-play”, które pozwalają na szybką i nieskomplikowaną integrację. Idee, które od samego początku przyświecają naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównywaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania zaawansowanych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl – komentuje Wojciech Fronckiewicz, prezes zarządu KioskPolis Holding.

W związku z uruchomieniem platformy mPay przewidział dla swoich klientów dodatkowy bonus. Zmotoryzowani, którzy zakupią za pośrednictwem aplikacji ubezpieczenie komunikacyjne, otrzymają zwrot 5% wartości ubezpieczenia. Maksymalnie będzie można zaoszczędzić 500 zł. Środki, które trafią na rachunek użytkownika aplikacji, będzie można wykorzystać na zakup dowolnego produktu lub usługi z portfolio mPay i partnerów firmy.

(AM, źródło: mc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here