KNF zrewitalizowała swój serwis internetowy

0
389

Komisja Nadzoru Finansowego przebudowała swoją stronę internetową. Po odświeżeniu ma ona nowy wygląd oraz funkcje.

KNF wyjaśnia, że zmiany w serwisie internetowym zostały wprowadzone, żeby użytkownik łatwiej nawigował, szybciej wyszukał informacje, intuicyjnie poruszał się po zakładkach oraz był na bieżąco z komunikatami i aktualnościami.

W ramach rewitalizacji strony nadzór nadał jej bardziej przejrzysty układ, a w zakładkach zebrano informacje o podobnej tematyce. Dobrano też automatyczne dopasowanie się strony do ekranu urządzenia, z którego jest wyświetlana.

Zmiany na stronie głównej

Zakładkę CEDUR zastąpiła EDUKACJA FINANSOWA, w ramach której znajdują się informacje o wszystkich działaniach edukacyjnych w Urzędzie, a dzięki układowi zakładki użytkownik od razu wie, co w niej znajdzie. Rozbudowano też podstronę KARIERA W UKNF. Obecnie zwiera ona oferty pracy, informacje o procesie rekrutacji oraz o UKNF jako miejscu pracy. Zakładka AKTUALNOŚCI I KOMUNIKATY została umieszczona na początku strony, żeby ułatwić szybki dostęp do bieżących treści.

Nadzór stworzył też nową zakładkę BLOG NADZORCZY UKNF. Znalazły się w niej komentarze dotyczące aktualnych tematów związanych z funkcjonowaniem polskiego sektora finansowego. Dodatkowo WYSZUKIWARKA PODMIOTÓW prezentuje teraz, wraz z nazwą podmiotu, wszystkie kategorie, w których on występuje, i dzięki temu użytkownik może sprawdzić informacje dotyczące tego podmiotu tylko w tej kategorii, która go interesuje.

(AM, źródło: KNF)