Kocham To Dbam – nowy program ubezpieczeniowy Signal Iduna, Unilink i SAU

0
319

Unilink wspólnie ze Szkolną Agencją Ubezpieczeniową i Signal Iduna uruchomiły projekt ubezpieczeń dzieci i młodzieży o nazwie Kocham To Dbam. Już od 24 czerwca na stronie kochamtodbam.pl można nabyć polisę NNW dla dzieci, otrzymując dostęp do społeczności Kocham To Dbam.

– Ta akcja wyróżnia się na rynku w wielu aspektach, przede wszystkim w aspekcie produktowym, dystrybucyjnym i marketingowym. W sposób nietuzinkowy adresujemy tematykę ubezpieczeń szkolnych. Oferta będzie także dystrybuowana przez kluczowych agentów Unilink oraz nasze placówki własne. Zakup polisy będzie niezwykle prosty, możliwy zarówno u agenta, jak i online. Agenci z kolei zostaną wyposażeni w specjalne kody, dzięki którym ich klient będzie mógł liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjną cenowo ofertę. A już w najbliższych dniach w przestrzeni medialnej pojawi się wiele informacji o naszym programie.  – powiedział Piotr Głowski, wiceprezes Unilink.

– Kocham To Dbam to nie tylko nazwa produktu i portalu. To również kompletna kampania społeczna mająca na celu podniesienie świadomości ubezpieczeniowej Polaków. Zwracamy szczególną uwagę na kwestie ubezpieczeń dzieci. Roczny koszt ochrony rozpoczyna się od 39 zł. Formuła promocyjno-edukacyjna programu jest nowoczesna i w łatwy sposób przyswajalna. Oprócz agentów, którzy są głównymi ambasadorami akcji, w program zaangażowały się również znane, rozpoznawalne osoby – dodała Anna Salij-Kaczkowska, właścicielka SAU i twórczyni programu Kocham To Dbam.

– Zakres oferowany przez Signal Iduna jest bardzo szeroki. Od kluczowych elementów, jak wysokie sumy na wypadek złamań i uszczerbków, poprzez bogate usługi assistance (w tym np. ochronę dziecka w sieci), aż do popularnych ryzyk, jak np. ugryzienie kleszcza, odbudowa stomatologiczna czy pobyt w szpitalu w wyniku Covid-19. Kluczowy jednak w tej akcji jest sposób, w jaki chcemy razem mówić o ubezpieczeniu – podsumował Adam Malinowski, wiceprezes Signal Iduna Polska.

(AM, źródło: Unilink)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here