Kolejny Szczyt Ubezpieczeniowy w Szczecinie

0
533

16 maja w szczecińskim hotelu Dana odbędzie się drugi w tym mieście Szczyt Ubezpieczeniowy. Patronem medialnym spotkania, w którym będą uczestniczyć agenci ubezpieczeniowi, właściciele multiagencji, szkoleniowcy i praktycy sprzedaży, jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas szczecińskiego Szczytu wystąpi sześciu prelegentów. Będą to m.in. Paweł Skotnicki, dyrektor Placówki Partnerskiej Avivy, który opowie o tym, co daje specjalizacja agentowi i multiagencji, i dlaczego nie ma sensu sprzedawać wszystkiego, oraz Emilia Taraszkiewicz-Michalska, właścicielka ALIEN Nauka Jazdy Szczecin, która zdradzi, jak zwiększa sprzedaż ubezpieczeń w multiagencji dzięki Facebookowi. Natomiast Marcin Kowalik, organizator Szczytu Ubezpieczeniowego, poprowadzi warsztat na temat miesięcznego planu aktywności pozyskujących klientów ubezpieczeniowych na Facebooku.

– Rozmawiałem za każdym razem z większością uczestników wszystkich trzech poprzednich edycji (Szczecin, Poznań, Warszawa). Zawsze pytam ich – czego oczekują po tej konferencji i czy to odnajdują. Odpowiedzi są bardzo różne, jednak można je sprowadzić do pięciu tematów. Większość uczestników przychodzi po praktyczną wiedzę. I to otrzymują, od prelegentów, którzy odnoszą sukcesy w branży ubezpieczeniowej na co dzień. Drugi ważny temat to motywacja. Każdy z nas bowiem ma gorsze dni. Ważne, żeby nie pozwolić, aby ten gorszy dzień przesłonił nam nasz cel, naszą niezależność. I tutaj świetnie sprawdza się wsparcie społeczności, która rośnie wokół Szczytu Ubezpieczeniowego. Networking to kolejny bardzo ważny element, jaki uczestnicy odnajdują podczas konferencji. Dla tych, którzy chcą dać pracę lub szukają pracy, bardzo pomocna jest Giełda Pracy – opowiada Marcin Kowalik.

W poprzedniej edycji lokalnej konferencji dla branży ubezpieczeniowej uczestniczyło ponad 60 osób. Obecnie zostało już sprzedanych 10 z 50 biletów na konferencję.

Dla 5 pierwszych czytelników „GU” organizator przeznaczył kupon rabatowy obniżający cenę biletu. Aby skorzystać z kuponu, należy wejść na marcinkowalik.online/szczecin, wybrać bilety i dodać kod rabatowy „gu16052020”.

Szczegóły na temat Szczytu:

(am)