Technologiczne i prawne wyzwania dla bankowości na konferencji w Warszawie

0
450

25 marca w Warszawie odbędzie się konferencja Banking Tech&Security. Podczas wydarzenia objętego patronatem medialnym „Gazety Ubezpieczeniowej” zostaną omówione najnowsze trendy technologii oraz zabezpieczeń dla sektora bankowego, jak również aspekty prawne oraz ich nowelizacje w standardach europejskich.

Dyskusja podczas konferencji obejmie szerokie spektrum tematów. Najważniejszymi kwestiami omawianymi podczas spotkania będą takie zagadnienia, jak m.in. trwały nośnik przy zastosowaniu blockchaina publicznego, fraudy związane z atakami na klientów bankowości i sposoby na zabezpieczanie się przed nimi, skuteczne metody przyciągnięcia osób z segmentu Z do bankowości, ryzyko koncentracji dostawców rozwiązań chmurowych a stanowisko EBA i KNF. Uczestnicy konferencji spróbują też odpowiedzieć na pytanie, jak sztuczna inteligencja zmieni bankowość w nadchodzących latach. Opowiedzą też o odpowiedzialności banku za cyberbezpieczeństwo na tle ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji skierowanej do reprezentantów banków i parabanków, wystarczy zarejestrować się na stronie:

Home Gradient

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się 25 marca 2020 r. w warszawskim Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A. Jej rozpoczęcie jest planowane na godzinę 9:30.

Strona internetowa wydarzenia:

Home Gradient

https://www.facebook.com/events/2520554281595481/

(am)