Krótkoterminowe ubezpieczenia dla rowerzystów w aplikacji app2U

0
70

W aplikacji mobilnej app2U Europy Ubezpieczenia można kupić ubezpieczenie dla osób aktywnie spędzających czas na rowerze. App2U zapewnia ochronę rowerzyście oraz chroni rower w przypadku kradzieży lub zniszczenia.

– W ostatnich latach dla wielu z nas korzystanie z roweru – zarówno w formie rekreacyjnej, jak i w trakcie codziennych dojazdów do pracy – stało się niemal stylem życia. Średnie i duże polskie miasta wypełniły się jednośladami. W Europa Ubezpieczenia prognozujemy, że ten trend będzie się nasilał – szczególnie teraz, kiedy po długim okresie zamknięcia w czasie pandemii będziemy szukali każdej okazji do aktywności na świeżym powietrzu. Stąd wzięła się aplikacja app2U, która jest szyta na miarę rowerzystów – wskazuje Dominik Marzec, szef e-commerce Europy Ubezpieczenia.

App2U oferuje szybki, mobilny dostęp do ubezpieczenia w trakcie aktywnego wypoczynku na rowerze. Obejmuje zarówno NNW (do 15. tys. zł), OC (do 50 tys. zł), jak i assistance rowerowy i ochronę roweru na wypadek utraty lub zniszczenia. Aplikacja pozwala na wykupienie polisy na bardzo krótki okres ochronny, zaczynający się już nawet od 4 godzin.

W app2U można także ubezpieczyć rower tylko na wypadek kradzieży, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Zakup polisy jest możliwy po zrobieniu zdjęcia sprzętu przesłanego za pomocą aplikacji. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia przeciwkradzieżowego. Maksymalny wiek ubezpieczonego roweru to 5 lat, a cena jego zakupu jako fabrycznie nowego może wynosić od 200 zł do 10 tys. zł.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here