Magdalena Szczepańska w zarządzie VIG Ekspert

0
968

Rada nadzorcza VIG Ekspert dokonała zmian w składzie zarządu spółki. Spółdzielnia podała, że z uwagi na rosnące znaczenie usług assistance w strategii grupy VIG Polska dotychczasowy wiceprezes Michał Makarczyk w całości poświęci się rozwojowi spółki Global Assistance Polska, gdzie pełni funkcję prezesa zarządu. Na opróżnione przez niego miejsce powołana została Magdalena Szczepańska.

– Serdecznie dziękuję panu Makarczykowi za wieloletnią pracę w zarządzie spółdzielni VIG Ekspert, zarówno jako prezes zarządu, jak i w późniejszej funkcji zastępcy prezesa zarządu. Jednocześnie gratuluję pani Szczepańskiej objęcia nowej roli w strukturze grupy w Polsce i życzę wielu sukcesów i pomyślności w pracy na nowym stanowisku – powiedział Harald Riener, przewodniczący RN VIG Ekspert i członek zarządu Vienna Insurance Group odpowiedzialny za polskie operacje.

– Bardzo cieszę się z dołączenia pani Szczepańskiej do zarządu Spółdzielni Usługowej VIG Ekspert. Jestem przekonany, że nasz zespół zyskuje mocne wsparcie w obszarze operacji i obsługi klienta. Serdecznie witam panią Magdę w naszych szeregach i trzymam kciuki za szybkie wdrożenie w nową rolę – dodaje Andrzej Wasilewski, prezes zarządu VIG Ekspert.

Magdalena Szczepańska jest absolwentką Bournemouth University oraz Instytutu Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze operacji, obsługi klienta i wsparcia sprzedaży, od ponad 20 lat będąc związana z rynkiem finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w takich organizacjach, jak PZU SA, Prudential Financial, Unicredit czy HSBC Bank Polska, gdzie odpowiadała m.in. za tworzenie i rozwój działów Call Center oraz organizację międzynarodowych centrów serwisowych. Od 2012 r. pełni funkcję dyrektora Biura Operacji i Obsługi Klienta Wiener TU, a w nowej roli jako zastępca prezesa zarządu VIG Ekspert Magdalena Szczepańska będzie odpowiadała za obszar front office.

Kadencja Magdaleny Szczepańskiej potrwa do 15 października 2022 r.

Obecny skład zarządu VIG Ekspert prezentuje się następująco: Andrzej Wasilewski – prezes zarządu, Robert Kruszewski, Włodzimierz Lewandowski, Magdalena Szczepańska – wiceprezesi zarządu.

(AM, źródło: VIG Polska)