Ochrona w ramach Cachet Rower także dla flot rowerowych

0
510

Insurtech Cachet we współpracy z Allianz Partners opracował nowy produkt obejmujący ochroną rowery. Ubezpieczenie jest skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i flot wynajmowanych czy tych wykorzystywanych przez kurierów. 

– Dziś rowery są ważną częścią życia prywatnego i zawodowego wielu osób, a rynek związany z ich użytkowaniem dynamicznie się rozwija. Nasz insurtech Cachet jest ściśle utożsamiany z mikromobilnością, dlatego skupiliśmy się na przygotowaniu tego rodzaju produktu – mówi Danuta Żukowska, General Manager CEE Cachet w Polsce. – Cachet Rower to bardzo „demokratyczne” i „inkluzywne” ubezpieczenie. Chroni prywatne rowery oraz te, które normalnie są wyłączone z tradycyjnego ubezpieczenia, takie jak małe i średnie wynajmowane floty rowerowe oraz rowery używane w celach zarobkowych przez kurierów. To ubezpieczenie zarówno dla osób indywidualnych, jak i właścicieli flot. Cachet Rower obejmuje również zdarzenia zwykle wyłączone z ochrony, np. kradzież roweru z ulicy. Suma ubezpieczenia jest wysoka, do 40 tys. zł Składka za ubezpieczenie jest niska. Proces ubezpieczenia – prosty. Jesteśmy dumni, że opracowaliśmy wyjątkowy produkt, który będzie chronił posiadaczy rowerów i właścicieli flot rowerowych – dodaje.

Na swojej stronie internetowej insurtech wkrótce opublikuje nowy kalkulator ubezpieczenia, z którego będą mogli skorzystać wszyscy klienci.

(AM, źródło: Cachet)