Odc. 54 – Windykacyjni pośrednicy – Piotr Maciągowski, E-Kancelaria

0
861

Wielu małych i średnich przedsiębiorców boryka się z problemem niezapłaconych faktur. Mniejsze firmy nie posiadają działów windykacyjnych, a ich płynność finansowa często bywa zagrożona z powodu opóźnionych i niezrealizowanych płatności. Czy pośrednik ubezpieczeniowy może być pomocny w takiej sytuacji?
Gościem 54. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez asekuracji” jest Piotr Maciągowski z firmy e-Kancelaria, który na rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych działa już prawie 20 lat. Teraz buduje nową sieć dystrybucji i zaprasza do współpracy agentów i multiagentów.
e-Kancelaria zajmuje się m.in. windykacją, „odfrankawianiem” kredytów i odzyskiwaniem środków z polisolokat, służąc pomocą zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.
„Pośrednicy coraz częściej rozszerzają podstawową ofertę produktową o dodatkowe rozwiązania i usługi, chcąc wzmocnić biznes bazujący wyłącznie na komunikacji” – zauważa Piotr Maciągowski.
Czy warto zaoferować swoim klientom pomoc w odzyskaniu środków z niezapłaconych faktur? O tym posłuchacie w tym odcinku podcastu.

POBIERZ | SUBSKRYBUJ W iTUNES | SUBSKRYBUJ W SPOTIFY