Oferta ubezpieczenia szpitalnego Pełna Opieka

0
1264

Lux Med Ubezpieczenia, spółka z Grupy Lux Med, wprowadziła własną ofertę opieki szpitalnej, która jest odpowiedzią na potrzeby klientów i na wyzwania, z jakimi obecnie mierzy się system ochrony zdrowia. Ubezpieczenie szpitalne Lux Med Pełna Opieka to produkt bazujący głównie na infrastrukturze szpitalnej Grupy. Szczególną rolę pełni w nim koordynator opieki szpitalnej.

Ubezpieczenie szpitalne Lux Med Pełna Opieka to pierwsza na rynku polisa all risk. Obejmuje całość leczenia: od diagnostyki szpitalnej, przez zabiegi planowe, pomoc w nagłych przypadkach, aż po rehabilitację poszpitalną i przegląd zdrowia. To realna pomoc medyczna wtedy, gdy pacjent tego najbardziej potrzebuje.

Stworzyliśmy własną ofertę opieki szpitalnej. Ofertę, która jest odpowiedzią na wyzwania, z jakimi obecnie mierzy się system, ale przede wszystkim dba o dobro pacjenta. Obecnie leczenie ambulatoryjne jest już dość dobrze zagospodarowane przez różnego rodzaju abonamenty i ubezpieczenia. Natomiast brakowało na rynku kompleksowej opieki, jeśli chodzi o hospitalizację. Tak powstało ubezpieczenie szpitalne Lux Med Pełna Opieka, produkt bazujący głównie na naszej własnej infrastrukturze szpitalnej – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Anna Rulkiewicz

Baza szpitalna

Do Grupy Lux Med należy 14 szpitali. Firma planuje dalszy rozwój w tym zakresie. Współpracuje także ze starannie dobranymi szpitalami partnerskimi, aby zapewnić pacjentom jeszcze lepszy dostęp do specjalistycznego leczenia.

Nasze ubezpieczenie charakteryzują proste i jasne zasady. Zrezygnowaliśmy z listy wykonywanych procedur na rzecz listy wykluczeń. Możemy więc zadbać o zdrowie pacjenta kompleksowo.

Dużą wartością naszego produktu jest koordynacja opieki, co oznacza, że od pierwszego kontaktu z nami i zgłoszenia roszczenia ubezpieczeniowego, zajmujemy się pacjentem i prowadzimy go przez wszystkie procedury. Dbamy o całą resztę, gdy pacjent skupia się na powrocie do zdrowia – mówi Sławomir Łopalewski, dyrektor zarządzający spółki Lux Med Ubezpieczenia.

Sławomir Łopalewski

Lux Med oferuje najwyższej jakości opiekę pod okiem uznanych specjalistów, szeroki zakres zabiegów, komfort i bezpieczeństwo. Zapewnia pomoc w zakresie hospitalizacji pilnej oraz planowej.

Jesteśmy dumni nie tylko z tego produktu, ale też z miejsca, w którym znajduje się Lux Med po 30 latach działalności na polskim rynku – dodaje Anna Rulkiewicz.

Koordynator opieki szpitalnej

Ubezpieczenie szpitalne Lux Med Pełna Opieka zapewnia wsparcie koordynatora opieki szpitalnej. To osoba, która poprowadzi pacjenta przez wszystkie etapy leczenia, od momentu zgłoszenia przez cały proces.

Nasz koordynator opieki szpitalnej zorganizuje dla pacjenta proces leczenia i pobyt w szpitalu. Przedstawi propozycję leczenia, pomoże w formalnościach, a w razie potrzeby zapewni transport medyczny – podkreśla Bartosz Kapczyński, członek zarządu ds. sprzedaży i obsługi klienta w Grupie Lux Med.

Bartosz Kapczyński

Co więcej, jeśli w ciągu dwóch lat korzystania z ubezpieczenia szpitalnego, pacjent nie będzie leczony szpitalnie, Lux Med zaoferuje mu kompleksowy przegląd zdrowia. Przegląd obejmie badania przeprowadzone w szpitalu, raport podsumowujący stan zdrowia i zalecenia na przyszłość – dodaje. Więcej informacji na www.opiekaszpitalna.luxmed.pl