Open Life: Michał Jakubowski dyrektorem sprzedaży ubezpieczeń grupowych

0
641

W listopadzie do Departamentu Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych Open Life dołączył Michał Jakubowski. W nowym miejscu pracy będzie pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za dystrybucję grupowych ubezpieczeń na życie Open Life w całej Polsce.

Michał Jakubowski jest menadżerem z 27-letnim doświadczeniem w branży finansowej, ze szczególnym naciskiem na ubezpieczenia. Zaczynał swoją karierę w latach dziewięćdziesiątych w Warcie Vita TUNŻ. Był m.in. dyrektorem Departamentów Sprzedażowych w AXA, UNIQA oraz Nationale-Nederlanden. Zasiadał w zarządzie TU FinLife, początkowo jako członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż, wsparcie sprzedaży, szkolenia, współpracę z pośrednikami itd., a następnie jako wiceprezes zarządu. Posiada również licencję brokera ubezpieczeniowego i przez 3 lata był prezesem zarządu utworzonej wraz z kilkoma wspólnikami kancelarii brokerskiej. W ostatnim okresie, bezpośrednio przed przyjściem do Open Life, był odpowiedzialny jako dyrektor ds. Klienta Korporacyjnego Aegon za dystrybucję PPK oraz ubezpieczeń grupowych na życie.

Pracę w Open Life zaczął z początkiem listopada 2021 roku na czele Departamentu Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych. Główne cele, jakie przed sobą stawia, to wzrost sprzedaży, a także ciągły rozwój współpracy z brokerami i agentami.

– Z przyjemnością witamy Michała w Open Life i wierzymy, iż wniesie nieoceniony wkład do naszego rozwijającego się biznesu ubezpieczeń grupowych – komentuje Piotr Twardokęs, wiceprezes Open Life. – Świeże spojrzenie i ogrom doświadczenia wróżą owocną współpracę – dodaje.

(AM, źródło: Open Life)