Po prostu najlepsza Compensa Dystrybucja

0
2877

Pod hasłem „Simply the Best”, nawiązującym do przeboju Tiny Turner, w czwartek 23 stycznia 2020 roku odbył się trzynasty kongres spółki Compensa Dystrybucja. Najlepsi agenci, kierownicy i dyrektorzy spotkali się w Sali Cantina na Stadionie Narodowym w Warszawie. Miniony rok był dla Compensy Dystrybucji czasem ponadrynkowych wzrostów i umacniania pozycji w strukturach sprzedaży Compensy.

– Spotykamy się w nieprzypadkowym miejscu, czyli na jednym z najnowocześniejszych stadionów w Europie – powiedziała prezes  Mariola Zdziarska. – Świętujemy mistrzowskie wyniki, które wypracowaliście dzięki swojej sportowej postawie i nastawieniu na grę zespołową.

Compensa Dystrybucja specjalizuje się w sprzedaży produktów życiowych, zdrowotnych i oszczędnościowych, ale bardzo dobrze radzi sobie również w ubezpieczeniach majątkowych. W porównaniu do 2018 r., firma zanotowała 30% wzrost sprzedaży w produktach życiowych i aż 73% w majątkowych.

W części oficjalnej spotkania na scenie pojawili się: Artur Borowiński, prezes Compensy majątkowej i życiowej, który przedstawił wyniki finansowe grupy VIG oraz Compensy, Jarosław Szwajgier – wiceprezes oraz Konrad Kluska – również wiceprezes. Ten ostatni dołączył do Compensy w lutym 2019 r. i odpowiada przede wszystkim za sprzedaż produktów życiowych i PPK. W swoim wystąpieniu odwołał się do misyjnego charakteru zawodu agenta. – Robicie coś znacznie ważniejszego niż sprzedaż takich czy innych produktów. Wy niesiecie realną pomoc ludziom, którzy są w najtrudniejszych życiowych okolicznościach. To niezwykle ważna misja, nie zapominajcie o tym!

Prezes Kluska zapowiedział też wprowadzenie agentów Compensy Dystrybucji do Million Dollar Round Table, organizacji zrzeszającej najlepszych agentów życiowych na świecie.

Gościem specjalnym spotkania był Jurek Owsiak.

Szczegółowa fotorelacja z Kongresu ukazał się w „Gazecie Ubezpieczeniowej” nr 7 z 17 lutego 2020 r.

AW