Prezes TUW PZUW o współpracy z brokerami

0
170

– TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych stawia na partnerską i długoletnią współpracę z brokerami, bo są fachowcami. Jeśli i oni doceniają naszą fachowość i jakość obsługi, to dla nas olbrzymie wyróżnienie – deklaruje prezes TUW PZUW Rafał Kiliński.

Towarzystwo znalazło się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych przez brokerów towarzystw ubezpieczeniowych. W ankiecie przeprowadzonej przez Komisję Nadzoru Finansowego zdobyło ponad 4 punkty w pięciopunktowej skali.

Jak podkreśla Rafał Kiliński, brokerzy jako profesjonalni doradcy klienta są dla TUW PZUW dużym wsparciem. – Pomagają klientowi poruszać się po skomplikowanym rynku ubezpieczeniowym. Ułatwiają mu zadanie przy wyborze i uzgadnianiu warunków ubezpieczenia. Biorą na siebie ciężar tłumaczenia klientowi poszczególnych zapisów czy klauzul. To nieoceniona pomoc także z naszego punktu widzenia – tłumaczy.

Według niego spodziewane w tym roku rekordowe wyniki TUW PZUW to także efekt dobrej współpracy z brokerami.

Dziękuję za nią i liczę na więcej. Życzę nam wszystkim jeszcze więcej wspólnych sukcesów, które będą owocować satysfakcją klientów. Z myślą o nich rozszerzamy swoją ofertę i wprowadzamy nowe produkty, które odpowiadają na rynkowe potrzeby. Dziękuję swoim współpracownikom, których zasługą jest wysoka ocena przyznana nam przez brokerów i spektakularne biznesowe osiągnięcia – dodaje Rafał Kiliński.

Wyniki ankiety Komisja Nadzoru Finansowego opublikowała w swoim dorocznym „Raporcie o stanie rynku brokerskiego”.

Więcej na temat raportu:

(AM, źródło: TUW PZUW)