Punkty Standard to trampolina do rozwoju dla naszych najlepszych partnerów

0
188

Punkty Standard są naszym strategicznym projektem, rozwijanym konsekwentnie od 2015 r. Nawet mimo pandemii agenci decydują się na otwieranie kolejnych Punktów. Do projektu zapraszamy zarówno naszych agentów wyłącznych, jak i multiagentów, którzy chcieliby rozwijać swój biznes czy otwierać nowe punkty sprzedaży.

Zależy nam przede wszystkim na tym, by Punkty Standard działały zgodnie z najlepszymi wzorcami wypracowanymi przez nas na przestrzeni lat – od warstwy merytorycznej po wizualną. Stawiamy zarówno na najwyższy standard oferowanej ochrony, jak i na wysokiej jakości obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe.

Przez ponad pięć lat funkcjonowania projektu zyskaliśmy wielu ambasadorów, którzy chętnie i skutecznie się z nami rozwijają. Agenci poprzez Punkty Standard zyskali nie tylko biznesowo, ale również na rozwoju osobistym, bo udział w tym projekcie to również różnego rodzaju szkolenia z wielu dziedzin, zarówno stricte ubezpieczeniowych, jak i ogólnie biznesowych. Ponadto, jeśli porównamy portfel i biznes Punktów Standard ze standardowym biznesem, to widać, że agencje, które zaangażowały się w nasz projekt, rozwijają się znacznie bardziej dynamicznie. Doskonałym przykładem jest Agencja U4, która otworzyła już 5. Punkt Standard.

Agencja U4 dołączyła do projektu w 2016 r., natomiast historia współpracy ERGO Hestii z Państwem Anetą i Henrykiem Kramarzami oraz Ewą i Jackiem Reszkami jest znacznie dłuższa. Zaczynali jako agenci wyłączni jeszcze w latach 90., ale od tamtego czasu poziom ich biznesu znacząco wzrósł. Myślę, że są najlepszym przykładem na to, jak można wspólnie się rozwijać.

Model biznesowy agencji U4 eksponuje nasze najważniejsze parametry, czyli lojalność klientów oraz wysoki poziom zakładanych iKont – prostego rozwiązania, które jeszcze bardziej sprawdziło się w okresie pandemii. To mechanizm umożliwiający płynne zawieranie oraz wznawianie ubezpieczeń. Pokazuje on również, że nasza technologia, którą przez lata wdrażaliśmy, rzeczywiście przekłada się bezpośrednio na sposób działania pośredników.

Sami właściciele agencji są również bardzo mocno zaangażowani, a także wymagający. Od nas też wymagają profesjonalnego zaangażowania i wysokiej jakości obsługi. Ich agencja jest nie tylko liderem w ramach Punktów Standard, ale z pewnością jednym z ważniejszych parterów biznesowych ERGO Hestii, jeśli chodzi o kanały agencyjne.

Robert Tomaszewski
dyrektor zarządzający Biura Sprzedaży ERGO Hestii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here