PZU GO Innowacją Roku 2019 w konkursie Mobility Trends

0
511

Usługa PZU GO otrzymała statuetkę Złoty Bell w 10. edycji konkursu Mobility Trends. Rozwiązanie zwyciężyło w kategorii „Innowacja Roku 2019”.

W konkursie Mobility Trends produkty i usługi są oceniane przez internautów-konsumentów. W przypadku PZU GO docenili oni nowatorskie podejście do kwestii bezpieczeństwa i monitorowania niebezpiecznych sytuacji na drodze oraz wykorzystania najnowszych technologii w sytuacji realnego zagrożenia.

PZU GO to kolejny krok w rozwoju usług cyfrowych dla naszych klientów. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że o nagrodzie decydują konsumenci. To oni są najsurowszym sędzią, bo oceniają przede wszystkim praktyczność proponowanych rozwiązań. Nagroda w plebiscycie Mobility Trends 2019 potwierdza, że PZU umacnia swoją pozycję lidera innowacji w sektorze ubezpieczeń i finansów, a poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Wszystko, co tworzymy w PZU, powstaje z myślą o naszych klientach, ponieważ dla nas najważniejszy jest człowiek – mówi Elżbieta Häuser-Schöneich, członek zarządu PZU.

Odpowiadając na rosnące potrzeby naszych klientów, PZU wdrożyło PZU GO. Projekt, którego nadrzędnym celem jest ratowanie życia poprzez automatyczne wykrywanie sytuacji niebezpiecznych oraz alarmowanie służb ratunkowych w celu niesienia pomocy. Statystyki są przerażające. W Polsce na drogach nadal ginie zbyt wiele osób. Chcemy doprowadzić do zmniejszenia liczby wypadków oraz ograniczanie ich skutków. Dzięki takim rozwiązaniom jak PZU GO możemy jeszcze lepiej chronić naszych klientów – mówi Paweł Lewandowski, dyrektor ds. Analiz i Wsparcia Narzędziowego PZU.

Gala wręczenia nagród Mobility Trends 2019 odbyła się 4 marca w Teatrze Capitol w Warszawie.

(AM, źródło: PZU)