Zniżki na stacjach Circle K dla klientów Generali

0
899

Kierowcy posiadający w Generali ubezpieczenie AC lub OC mogą ponownie korzystać ze zniżek na paliwo, myjnię oraz ofertę gastronomiczną na stacjach Circle K.

Posiadacze polis komunikacyjnych Generali mogą liczyć na zniżki w wysokości 10 lub 15 groszy na litrze benzyny, oleju napędowego oraz gazu. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z 50% rabatu na dowolne programy myjni samochodowych na stacjach Circle K. Zniżki w wysokości 50 i 25% obejmują również ofertę gastronomiczną.

Aby aktywować rabaty w Circle K, należy zarejestrować się na stronie rabaty.generali.pl, wybrać ofertę Circle K, a po zapoznaniu się z regulaminem aktywować ofertę. Kolejnym krokiem jest rejestracja lub logowanie w programie EXTRA Club oraz wybranie karty, do której zostaną dodane rabaty. Podczas wizyty na stacji, przed dokonaniem płatności, należy przekazać pracownikowi kartę do zeskanowania. Do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego można dodać jedną kartę. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Program Rabatowy jest skierowany do wszystkich klientów Generali z aktywną polisą. W jego ramach mogą oni otrzymać zniżki na produkty lub usługi partnerów, którzy są dopasowani do rodzaju posiadanego przez nich ubezpieczenia.

(AM, źródło: Generali)