PZU sprzedaje AC z dużą zniżką

0
323

Specjalne warunki zakupu ubezpieczenia AC zaoferował swoim klientom PZU. Nabywcy ubezpieczenia mogą liczyć na zniżkę do 28%. Ubezpieczyciel promuje swoją ofertę komunikacyjną w specjalnej kampanii marketingowej.

– Z polisą PZU Auto AC właściciel pojazdu zyskuje pewność, że pomożemy mu za każdym razem – niezależnie od tego, czy będzie to uszkodzenie karoserii przez np. silny grad, czy włamywacz zniszczy pojazd albo gryzonie przegryzą przewody. Nasze ubezpieczenie chroni nawet w takich sytuacjach, których dziś nie potrafimy przewidzieć. Konsultanci PZU służą pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Nowi klienci mogą skorzystać ze zniżki do 28%, jeśli kupią pakiet OC, AC i NNW. Oferta dotyczy ubezpieczeń samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych w nadwoziu osobowym oraz tych o ładowności do 750 kg i DMC do 3,5 t.

Ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe opcje – takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Zapewniają one wsparcie w różnego rodzaju sytuacjach życiowych – od holowania auta, poprzez organizację i pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego czy noclegu, aż po pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku – badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce.

PZU Auto AC oraz każde z dostępnych rozszerzeń można kupić za pośrednictwem serwisu mojePZU, a także przez infolinię, u jednego z 5500 agentów lub w 400 oddziałach PZU w całej Polsce.

7 maja zakład rozpoczął nową kampanią marketingową promującą ubezpieczenia komunikacyjne. Szczególny nacisk kładzie w niej na możliwość skorzystania ze zniżki do 28% na nowe ubezpieczenie AC w pakiecie z OC i NNW. Kampania potrwa do 6 czerwca 2021 r. 

(AM, źródło: PZU)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here