OTOAgent ma promować najlepszych pośredników

0
266

Już za kilka dni wystartuje OTOAgent – serwis pozwalający wyszukać agenta ubezpieczeniowego, poznać informacje na temat jego działalności oraz jej oceny, a także uzyskać kontakt do pośrednika – informuje cashless.pl.

Serwis podaje, że filtry zastosowane w OTOAgent pozwolą na wyszukanie pośrednika nie tylko pod kątem zakresu jego oferty, ale też lokalizacji jego biura czy kontaktu z nim. Ten ostatni będzie możliwy zarówno drogą tradycyjną, jak i niestandardową – np. poprzez zamówienie rozmowy telefonicznej czy wideokonferencji (to narzędzie jest jeszcze w opracowywaniu).

Portal podkreśla, że serwis agencyjny zawierać będzie też narzędzia ułatwiające zarządzanie relacjami z klientami i obsługę, np. możliwość generowania przypomnień o spotkaniu czy wysyłania maili z podsumowaniem oferty. Opłaty za korzystanie z serwisu OTOAgent w modelu abonamentowym będą uzależnione od pakietu usług wykorzystywanych przez pośrednika. Serwis będzie dostępny dla wszystkich chętnych agentów i OFWCA. Marcin Sikora, jeden ze współtwórców OTOAgent podkreśla, że system ocen i opinii będzie promował tych agentów, którzy świadczą usługi w najwyższym standardzie.

Warto przypomnieć, że to już trzecia podobna inicjatywa, która wystartowała w ostatnich tygodniach. Jako pierwsze rozpoczęło działalność Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych, a następnie portal ZnanyAgent.com. Każde z tych rozwiązań ma na celu wzmocnienie marki osobistej sprzedawców ubezpieczeń.

Więcej:
cashless.pl z 10 maja, Ida Krzemińska-Albrycht „Wkrótce startuje OTOAgent. Pomoże znaleźć dobrych agentów ubezpieczeniowych i skorzystać z ich usług”:
https://www.cashless.pl/9905-otoagent-start

(AM, źródło: cashless.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here