PZU zaprasza brokerów na szkolenie IDD dotyczące rozwiązań dla flot korporacyjnych

0
333

27 kwietnia odbędzie się szkolenie zawodowe poświęcone rozwiązaniom ubezpieczeniowym PZU dla korporacyjnych klientów flotowych. Wydarzenie skierowane do brokerów odbędzie się w trybie IDD, a jego patronem medialnym jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas szkolenia, które odbędzie się w trybie online, eksperci Pionu Klienta Korporacyjnego przybliżą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych dla flot, opowiedzą o ocenie ryzyka i korzyściach ze współpracy z Zespołem Zarządzania Ryzykiem we Flotach. Zaprezentują również, jak w praktyce wygląda zarządzanie flotą, ubezpieczeniem i bezpieczeństwem w systemie PZU iFlota. 

W szkoleniu udział wezmą: Anna Kostewicz i Joanna Gadomska, Senior Underwriterki PZU SA, Rajmund Wyrodek, inżynier oceny ryzyka PZU SA, oraz Piotr Ratajski, kierownik projektu PZU iFlota.

Szkolenie odbędzie się w godz. 11:00–13:15. Pierwsze 90 minut zostanie poświęconych na zagadnienia merytoryczne, a kolejne 45 na rozwiązanie testu wiedzy. Aby go zdać, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na minimum 6 z 10 pytań.

Każdy uczestnik jest zobowiązany do rejestracji na szkolenie za pomocą adresu mailowego w służbowej domenie (domena kancelarii brokerskiej). W przypadku problemów technicznych niezależnych od PZU nie ma możliwości powtórzenia szkolenia. Odpowiedzi na pytania zadane podczas szkolenia zostaną przesłane zbiorczo do wszystkich uczestników w ciągu maksymalnie 3 tygodni.

Szkolenie odbędzie się w trybie ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Rejestracja:

https://webinarpzu.clickmeeting.com/rozwiazania-pzu-dla-flot-korporacyjnych-szkolenie-idd/register

(AM)