Rankomat przekonuje, że warto ubezpieczyć się na wakacje 

0
180

Rankomat rozpoczyna sezon wakacyjny nową kampanią promującą ubezpieczenia turystyczne. Przekonuje w niej, że odpowiednio dobrana polisa nie musi być droga, a może zagwarantować zasłużony spokój na urlopie. W roli ambasadora marki po raz kolejny wystąpi Hubert Urbański.

– Nasze badanie pokazuje, że co drugiego Polaka spotkała w czasie wakacji jakaś nieprzyjemność. Co czwarty miał problemy z powodu opóźnionego lotu, co piąty musiał skorzystać z pomocy lekarskiej, a co czternasty doświadczył nieszczęśliwego wypadku lub hospitalizacji. Dlatego, aby w pełni cieszyć się wakacjami, warto odpowiednio się zabezpieczyć. W naszej kampanii ubezpieczeń turystycznych pokazujemy, że taki spokój możemy sobie zapewnić nawet za kilka złotych dziennie, kupując odpowiednią polisę na Rankomat. Nasza porównywarka to także szansa na obiektywne, szybkie i wygodne porównanie zakresu polisy – mówi Dawid Pożoga, CMO Rankomat. 

– Nasi klienci najczęściej na wakacjach boją się kradzieży, nieszczęśliwych wypadków i konieczności pokrycia kosztów leczenia. Warto pamiętać, że karta EKUZ zapewnia jedynie pomoc medyczną na podstawowym poziomie, a za dodatkowe usługi medyczne turysta zapłaci z własnej kieszeni. Także ubezpieczenia oferowane przez biura podróży mogą w wielu przypadkach okazać się niewystarczające. Nasi klienci nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że te rozwiązania nie zapewnią całkowitej ochrony w kontekście ich obaw. Dlatego wspieramy ich w wyborze odpowiedniej polisy, która pokryje koszty leczenia, zabezpieczy bagaż, pomoże w przypadku opóźnionego lotu czy koronawirusowej izolacji lub kwarantanny – wyjaśnia Michał Gołota, Brand Manager Rankomat.  

Kreacje kampanijne można zobaczyć w TV i internecie. Akcja będzie także wspierana przez działania w social mediach. Pierwsze jej elementy zostały opublikowane 6 czerwca.

Spot jest dostępny także na kanale YouTube porównywarki

Zarówno najnowszy, jak i poprzednie spoty bazują na nowej platformie komunikacyjnej Rankomat.

(AM, źródło: Rankomat)