„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w czerwcu 2023

0
1134

W czerwcu najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki na temat ubezpieczeniowego TikToka, ubezpieczeń środowiskowych oraz szpitalnych i NNW szkolnych.

Liderem słuchalności był odcinek nr 230 pod tytułem „TIK TOK na ubezpieczeniowo”. Karolina Tworzydło, dyrektorka Departamentu Strategii Marketingowej i Komunikacji Compensy, opowiedziała w nim, jak zakład wykorzystuje TikTok w swojej strategii marketingowej, aby zwiększyć obecność wśród młodszej grupy odbiorców oraz jaki rodzaj treści wideo w tym medium cieszy się największym zainteresowaniem wśród odbiorców firmy. Podzieliła się również swoją opinią na temat tego, co jest największym wyzwaniem w prowadzeniu profilu na TikToku przez firmę ubezpieczeniową.

Drugie miejsce przypadło odcinkowi nr 227, zatytułowanemu „Ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku”. W programie udział wzięli Monika Ściuba, koordynatorka ds. underwritingu oraz Konrad Bogacz, główny specjalista senior underwriter w Biurze Analiz i Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Korporacyjnych PZU, którzy wyjaśnili, czym dokładnie są szkody w środowisku. Eksperci opowiedzieli także, jak przebiega proces oceny ryzyka związanego z szkodami w środowisku oraz jaki jest zakres ubezpieczenia odpowiedzialności za szkody w środowisku.

Trzecia lokata przypadła odcinkowi nr 229 – „To warto wiedzieć o ubezpieczeniu szpitalnym”. Uczestniczący w programie Sławomir Łopalewski, dyrektor zarządzający LUX MED Ubezpieczenia, opowiedział, jak ubezpieczenie szpitalne działa w praktyce. Oprócz tego zdradził, jakie były największe wyzwania związane z wprowadzeniem ubezpieczenia szpitalnego Pełna Opieka na rynek i jak udało się im sprostać, oraz podzielił się swoją opinią na temat tego, czy Polacy wciąż potrzebują prywatnego ubezpieczenia szpitalnego.

(am)