„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w listopadzie 2021

0
330

W listopadzie najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki poświęcone ubezpieczeniom mieszkań, instalacji fotowoltaicznych oraz ryzyk cyber.

Największą słuchalność miał odcinek 161, zatytułowany „Jak dobrze ubezpieczyć mieszkanie?”. Podczas programu, którego gościem była Agnieszka Włodarska-Poloczek, kierownik Wydziału Ubezpieczeń Majątkowych i Osobowych Wiener TU, można było się dowiedzieć, jakie błędy najczęściej popełniają klienci, ubezpieczając swoje mieszkania oraz w jaki sposób odpowiednio ubezpieczyć ruchomości domowe. Ekspertka wyjaśniła też, do czego przydaje się najczęściej ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Na drugim miejscu znalazł się odcinek nr 162, noszący tytuł „Fotowoltaika i ryzyko”. Podczas audycji Piotr Nettik z PZU i Dariusz Gołębiewski z PZU Lab opowiadali, jakie szkody występują najczęściej w fotowoltaice oraz na co zwracać uwagę, aby im zapobiec. Wskazali również, co broker musi wiedzieć o ubezpieczaniu farm i instalacji fotowoltaicznych.

Na najniższym stopniu podium znalazł się odcinek nr 160 „Ochrona cyber dla firm”, w którym Michał Choda z PZU tłumaczył, jak dbać o cyberbezpieczeństwo, pracując zdalnie. Ekspert odpowiedział też na pytanie o to, czy warto mówić ubezpieczycielowi o cyberincydentach w swojej firmie, oraz wyjaśnił, w jaki sposób broker powinien przygotować kwestionariusz dotyczący ochrony cyber.

Całkowita liczba pobrań podcastów w listopadzie: 959.

(am)