„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w marcu 2023

0
847

W marcu najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki na temat globalnych ryzyk dla biznesu, aplikacji wspierającej likwidację szkód jednego z ubezpieczycieli oraz pojazdom zastępczym.

Liderem słuchalności był odcinek nr 217, zatytułowany „Global Risks Report 2023 kluczowe wnioski”. Zaproszeni goście: Artur GrześkowiakMałgorzata Splett i Włodzimierz Pyszczek z Marsh Polska wskazali, czego boją się przedsiębiorcy w Polsce i Europie. Eksperci podzielili się również swoją wiedzą i prognozami na temat kluczowych wyzwań dla biznesu w najbliższych latach oraz ujawnili, jak aktualne zmiany wpływają na rynek ubezpieczeń finansowych, D&O i cyber.

Drugie miejsce pod względem słuchalności przypadło odcinkowi nr 218, noszącemu tytuł „Internetowy Status Szkody od kuchni”. Uczestniczący w programie Marek Wasilewski z LINK4 opowiedział o tym, jak rozwija się aplikacja „Internetowy Status Szkody”, ile osób z niej skorzystało oraz jakie jej funkcjonalności sprawdziły się, a co trzeba było poprawić. Ekspert ujawnił również, czy nowe rozwiązanie pozwala na automatyczną wycenę szkody z użyciem rozpoznawania obrazu, a także ile szkód mieszkaniowych likwiduje rocznie jego firma i jaka jest ich średnia wartość.

Trzecia lokata przypadła odcinkowi nr 219 pod tytułem „Pojazdy zastępcze do zadań specjalnych”. W programie udział wziął Łukasz Wawrzeńczyk z Grupy Profika, który podzieli się swoją opinią na temat tego, jak rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego dotyczące likwidacji szkód komunikacyjnych wpłynęły na firmy wynajmujące samochody specjalizujące się w wynajmie pojazdów zastępczych. Zaproszony gość wyjaśnił także w jakim stopniu specjalizacja Grupy Profika w dostarczaniu klientom wszystkich rodzajów pojazdów zastępczych, zwłaszcza tych nietypowych, wpłynęła na jej działalność, a także jakie wyzwania stawia to przed firmą w zakresie znalezienia dokładnego pojazdu potrzebnego do określonej sytuacji. Ekspert ujawnił ponadto, dlaczego Profika oznacza swoje nowe pojazdy hasłem „pojazd zastępczy od ubezpieczyciela”.

(am)