Rusza XXIV Kongres Brokerów

0
223

Dziś rozpoczyna się dwudziesta czwarta edycja Kongresu Brokerów – tradycyjnego spotkania branży brokerskiej (i nie tylko), organizowanego przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Tegoroczna odsłona trzydniowego wydarzenia będzie przebiegać pod hasłem „Nowa rzeczywistość, nowe możliwości”.

Uroczystego otwarcia Kongresu Brokerów dokona Łukasz Zoń, prezes zarządu SPBUiR. Po jego wystąpieniu wykład inauguracyjny zatytułowany „Całe szczęście w nieszczęściu, czyli co nas trzyma w pionie” wygłosi dr hab. prof. UW Janusz Czapiński. Uwieńczeniem dnia będzie wręczenie nagród Fair Play oraz świętowanie 30-lecia Stowarzyszenia. Na drugi dzień zaplanowano aktywności organizowane przez partnerów Kongresu i SPBUiR oraz finał w postaci Debaty Brokerskiej.

Kongres Brokerów odbywać się będzie w dniach 25–27 maja. Jego uczestników będzie gościć Hotel Gołębiewski w Mikołajkach. Przebieg spotkania będzie relacjonowany przez Aleksandrę E. Wysocką, redaktorkę naczelną „Gazety Ubezpieczeniowej” na portalu internetowym GU oraz w mediach społecznościowych.

(AM)