Pracuj z nowoczesnymi narzędziami i zarabiaj

0
281

Wśród wielu form współpracy z multiagencją CUK Ubezpieczenia znajdziemy model GoCUK. Jest to układ doskonały dla tych, którzy już prowadzą swój biznes i chcą go niezobowiązująco wzbogacić o dodatkową usługę. – GoCUK to niezwykle proste rozwiązanie – przedsiębiorca nie musi znać się na ubezpieczeniach, lecz jedynie polecać nasze kalkulatory porównujące ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu zyskuje atrakcyjną prowizję z każdego sfinalizowanego zakupu polisy – informuje Łukasz Lenkiewicz, kierownik sprzedaży sieci zewnętrznej.

Multiagencja CUK Ubezpieczenia posiada w swojej ofercie współpracy także propozycję dla agentów ubezpieczeniowych. Mowa o Niezależnym Doradcy Klienta. Jest to model skierowany do tych agentów, którzy chcą sprzedawać więcej i lepiej. Dzięki niezwykle sprawnemu systemowi, współpraca z CUK Ubezpieczenia zapewni Niezależnemu Doradcy dostęp do ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych. To rozwiązanie czyni ofertę proponowaną przez agenta jeszcze bardziej konkurencyjną.

Michał Kasprzak

Jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się form współpracy z CUK Ubezpieczenia jest franczyza. To rozwiązanie pozwala na korzystanie z pełnej oferty multiagencji oraz jej rozwiązań technologicznych, a także pełnego wsparcia menedżera regionu. – Nawiązanie współpracy na zasadach franczyzy to koszt 15 000 zł. Kwota przewiduje zaopatrzenie lokalu w meble oraz niezbędne do pracy narzędzia, jak na przykład komputery. Wystrój powinien być odpowiedni dla naszego klienta i ma sprawiać, że wizyta w placówce będzie czystą przyjemnością – wyjaśnia Michał Kasprzak, wieloletni partner biznesowy CUK Ubezpieczenia.

W ostatnich latach multiagencje stały się bardzo atrakcyjnym biznesem, szczególnie w małych miejscowościach. – Niektórzy partnerzy CUK Ubezpieczenia działający w mniejszych miastach nie poprzestają na jednej placówce, tworząc własne miniregiony – dodaje Łukasz Lenkiewicz.

A co, jeśli już prowadzisz działalność niezwiązaną z ubezpieczeniami? W przeciwieństwie do franczyzy, punkt partnerski można połączyć z inną podobną działalnością, jak na przykład agencją bankową czy punktem kurierskim.Rozróżniamy Punkty Partnerskie i Punkty Partnerskie Premium. Każdy, kto zdecyduje się na ten model, musi zacząć od zwykłego punktu, a po osiągnięciu odpowiedniego poziomu zysku, nadajemy mu status Premiumkomentuje Łukasz Lenkiewicz.

Niezawodne narzędzia CUK Ubezpieczenia

Tomasz Nowicki

Multiagencja stworzyła narzędzia, które przyspieszają, ale także znacznie ułatwiają codzienną pracęinformuje Tomasz Nowicki, franczyzobiorca CUK Ubezpieczenia.

Pierwszym z narzędzi jest SmartCUK – dedykowana aplikacja mobilna. Doradcy mogą za jej pomocą dużo szybciej uzupełnić dane z dowodu rejestracyjnego, które są wymagane do wyliczenia składki. Dzieje się tak dzięki funkcji skanowania kodów.Dzięki apce mogę zeskanować kod AZTEC i uzupełnić wszystkie wymagane pola dotyczące samochodu oraz jego właściciela. SmartCUK sprawia, że wyliczenie składki zmniejsza się z kilku minut do paru sekunddodaje Agnieszka Palińska, właścicielka placówki franczyzowej CUK.

Drugim, a zarazem głównym narzędziem, z którego korzystają doradcy, jest WebCUK. To system, który ułatwia porównywanie przez doradcę ofert wszystkich ubezpieczycieli naraz.System WebCUK umożliwia kontrolę nad bazą danych klientów, którzy wykupili u nas polisę. Jako placówka, punkt lub niezależny doradca mamy dostęp wyłącznie do osób, które zakupiły polisę u nas – nie otrzymujemy informacji o klientach innych placówek. Dzięki tej bazie widzimy, kiedy naszym klientom kończą się polisy lub zbliżają kolejne ratykontynuuje Agnieszka Palińska.

Agnieszka Palińska

WebCUK świetnie współpracuje z aplikacją SmartCUK i jest platformą stworzoną pod obsługę posprzedażową. Jednak to nie jedyne udogodnienia, które oferujemy zarówno partnerom, jak i samym klientom.

Kolejnym rozwiązaniem dla agentów jest Direct. – Dzięki temu doskonałemu narzędziu klient może podjąć decyzję o zakupie ubezpieczenia w zaciszu swojego domu – mówi Łukasz Lenkiewicz. CUK Ubezpieczenia dzięki sukcesywnemu wprowadzaniu nowych rozwiązań stara się maksymalnie ułatwiać klientom proces zakupu. Dzięki wielu wprowadzonym usprawnieniom klienci są np. na bieżąco informowani o kończącej się polisie lub zbliżającej płatności, za pomocą maila, SMS-a lub listu.

CUK Ubezpieczenia mobilnie

Kontakt z klientami jest dla CUK Ubezpieczenia bardzo ważny. Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo na każdym kroku, uruchomiona została aplikacja mobilna CUK Ubezpieczenia, w której jedną z opcji jest przypomnienie o ważnych rzeczach związanych z polisą. – W apce można też gromadzić oraz kupować polisypodkreśla Łukasz Lenkiewicz.

Najnowszym i najbardziej innowacyjnym narzędziem CUK Ubezpieczenia jest Google Asystent, który ma za zadanie ułatwić i umilić użytkownikowi poszukiwanie najtańszej polisy.

Artur Buchwald

– Multiagencja CUK Ubezpieczenia oferuje wiele różnych modeli współpracy biznesowej, który można dopasować do swoich możliwości czy preferencji. Jeśli chcesz zarabiać i spełniać się zawodowo oraz pracować z najbardziej innowacyjnymi narzędziami, wejdź na cuk.pl/wspolpraca i zostaw kontakt. To takie proste – i opłacalne! – zachęca Artur Buchwald, właściciel pięciu placówek CUK Ubezpieczenia.

CUK Ubezpieczenia już od 18 lat zajmuje się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych, ułatwiając w ten sposób wybór właściwego ubezpieczenia swoim klientom. W swojej ofercie ma produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na zaufanie klientów korzystających z usług CUK Ubezpieczenia osobiście w ponad 330 placówkach, internetowo – za pomocą kalkulatora OC i AC na www.cuk.pl oraz telefonicznie, za pomocą własnego Contact Center. W 2017 r. multiagencja CUK Ubezpieczenia została wyróżniona Godłem Firmy Przyjaznej Klientowi, zajmując czołową pozycję wśród firm z branży sprzedaży usług finansowych. CUK Ubezpieczenia jest liderem wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce i już od 18 lat skutecznie kreuje przyjazny dla klienta świat ubezpieczeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here